Sennik - ucieczka uciekać

Uciekać / Ucieczka

 

Uciekanie we śnie często odzwierciedla Twoje nieustanne dążenie do czegoś. Im dłużej uciekasz we śnie, tym większe są Twoje potrzeby, aby coś osiągnąć.

Uciekanie to również unikanie niebezpieczeństwa, starasz się zachować siebie i własne ja. Musisz być bardziej uważny i robić wszystko, aby nie dać się skrzywdzić.

Pomaganie w ucieczce to doznanie pewnych nieprzyjemności. Wynika z tego, że jesteś zbyt dobry, bierzesz na swoje barki zbyt dużo i wpływa to na Ciebie negatywnie. Nie zawsze warto być pomocną dłonią kosztem siebie samego. Przemyśl dokładnie swoje postępowanie, to konieczne.

 

Uciekanie z więzienia to otrzymanie niezbyt dobrej nowiny - przemyśl swoją sytuację i przygotuj się na informacje. Czasem można podjąć się działań profilaktycznych, które zaradzą tej sytuacji.

Uciekanie z cudzymi pieniędzmi to ostrzeżenie przed oszustwem. Jeśli posiadasz pieniądze innych, a nie swoje, to oznaka niewielkiej straty jaka Ciebie czeka. Nie nastawi to Ciebie na duże ryzyko.

Uciekanie przed dzikimi zwierzętami to potencjalne krzywdy, jakich możesz doświadczyć ze stronny innych osób. Zwróć uwagę w jakim otoczeniu przebywasz i kim są Twoi przyjaciele. Może nie wszyscy powinni być za nich uznani?

Uciekanie przed kataklizmem to udział w aferze, która odbije się na Tobie. Postaraj się zatem jak najlepiej zrównoważyć straty.  Nie daj się omamić manipulatorom, chroń siebie samego i zadbaj o siebie jeszcze lepiej.

Zobaczenie jak ktoś ucieka to nieprzyjemności i rozczarowania. Czasem niestety trzeba ujrzeć prawdę, by ruszyć naprzód. Prędzej czy później szydło wyjdzie z worka, im szybciej tym z pewnością lepiej.

Jeśli we śnie uciekasz przed kimś, to znak, że ktoś może Ci źle życzyć. Przeanalizuj swoje znajomości i staraj się nie dawać nikomu niepotrzebnego powodu do złorzeczenia Twojej osobie.

Uciekanie przed zabójcą to również znak, że ktoś Ci źle życzy. Być może nawet zrobił już coś, co może Ci zaszkodzić. Zastanów się, czy ostatnio nie spotkały Cię jakieś nieprzyjemności i kto był ich powodem.

Ucieczka z dzieckiem wskazuje, że powinieneś bardziej zadbać o to, co jest dla Ciebie najcenniejsze. Przede wszystkim powinieneś poświęcić więcej czasu ludziom, których kochasz i na których Ci zależy.

Gdy uciekasz przez okno, może to znaczyć, że wybrałeś nie tą drogę by realizować swoje zamierzenia. Jeszcze jest szansa zmienić obrany kierunek.

Ucieczka przed psem, który szczerzy na Ciebie zęby, oznacza, że otaczają Cię wierni przyjaciele, którzy gotowi są wesprzeć Cię w każdej sytuacji, nawet bardzo trudnej. 

Uciekanie samochodem jest symbolem Twojego lenistwa. Pewnie ostatnio nie przykładasz się za bardzo do swojej pracy albo nie dbasz wystarczająco o swoją aktywność fizyczną. Zdrowie jest ważne, zadbaj o nie, zanim Ci go zabraknie.