Sennik - Zdrada

Sny o cudzołóstwie, niewierności lub nieuczciwości zawsze wywołują żarliwe zainteresowanie ludzi i pokazują, że powinni zwracać większą uwagę na ich obecny związek rodzinny. Po takim śnie człowiek powinien zacząć analizować swoją sytuacje i skuteczniej komunikować się z partnerem. Konieczne jest również staranie się o osiągnięcie wzajemnego zrozumienia. Takie sny mogą pomóc człowiekowi zrozumieć kwestie lojalności rodzinnej i uczucia między mężem i żoną.

"Zdradzieckie sny" często wywołują gniew lub rozczarowanie ludzi. Jednakże pojawienie się tych snów jest logiczne i uzasadnione i odpowiada naturze człowieka.

W snach o zdradzie należy zwracać uwagę na okoliczności, w których doszło do sytuacji. Jeśli dana osoba śni o obcym jako partnerze seksualnym, sen wymaga bardziej osobistej interpretacji. Możliwe, że podświadomy umysł próbuje pokazać coś o związku z partnerem; sen daje wskazówki o naturze i nieuczciwość w związkach.

Zdrada ukochanej może być także ostrzeżeniem, co także wskazuje na potrzebę większej selektywności w wyborze partnerów do życia.

Jeśli zdradzasz swoją żonę (męża) lub partnera, może to oznaczać twoją wewnętrzną skłonność do zachowywania się w ten sposób w prawdziwym życiu. Dlatego powinieneś być bardziej ostrożny w swoich działaniach, aby nie niszczyć relacji z ukochaną osobą dla krótkotrwałej przyjemności.

Dość często te sny są pokazywane osobie, która odczuwa emocjonalną niepewność i odczuwa trudności w życiu. Sen o zdradzie ze strony bratniej duszy mówi, że w rzeczywistości podejrzewasz go o nieprawdę. Takie sny również przewidują możliwość sprawdzenia wierności partnera. Jest szansa, że ​​partner udowodni swoją lojalność, lub będziesz rozczarowany swoją miłością na całe życie.

Według statystyk sny o zdradzie są jednym z dwunastu najczęstszych snów. W wielu przypadkach sprawiają one, że ludzie myślą o uczciwości w związku.

Własna niewierność we śnie może zapowiadać nadchodzące "brudne" transakcje finansowe, a niewierność partnera może wskazywać na przyszłe problemy z powodu utraty pieniędzy i/lub bankructwa.

Zdrada partnera może odzwierciedlać twój lęk przed zbyt spokojnym życiem.

Istnieje wiele powodów, dla których możesz śnić o zdradzie. Po pierwsze, musisz pomyśleć o tym, że zdrada jest poważnym przestępstwem. Czy zostałeś kiedyś zdradzony? Jest to trudne doświadczenie.

Sen o zdradzie to także poczucie niepewności. Martwisz się, że zostaniesz zdradzony przez kogoś lub coś w twoim życiu.

Jeśli śnisz o zdradzie danej osoby to wskazuje, że obawiasz się zdrady, ale także sugeruje, że istnieje konkretna osoba, w którą wątpisz. Musisz być obecnie ostrożny wobec tych emocji oraz swoich działań.

Sen, że jesteś zdradzony, oznacza również użalanie się nad sobą. Być może z jakiegoś powodu żałowałeś siebie. Jeśli tak jest, to nie musisz być podejrzliwy wobec osoby, która zdradziła cię w swoim śnie, była to wyłącznie projekcją żalu i użalania się nad sobą.