Sennik - Zebra

Zebra w snach człowieka oznacza, że ​​zapowiadają się wzloty i upadki.

Ponieważ kolory zebry są czarno-białe, wskazuje to, że rzeczy będą dobre lub złe. Niekiedy, symbol zebry, wskazuje, by nie ulec frustracji w obliczu trudności. Te zaś stanowią wyraz życia i nie zawsze są przewidywalne. 

Szczególnie zebra jest często utożsamiana z losem – może to dotyczyć spraw wielkich jak i niskich. Sen wskazuje, że nie powinieneś po prostu przyzwyczajać się do tego, co zostało ci dane.

Powinieneś zadziałać, aby móc pozostać na pozytywnej drodze. Zamiast czekać na postęp, możesz aktywnie pracować nad poprawą dostępnych ci warunków, przyspieszając tym samym proces docierania pozytywnych rzeczy w twoim życiu.

Niekiedy zebra we śnie wskazuje, że mogą nadejść negatywne czasy, ale nie martw się tym za bardzo. Zawsze istnieje wyjście z trudności. Zobaczenie uciekającej od ciebie zebry wskazuje, że ​​musisz poszukiwać sposobów radzenia sobie z trudnościami.

Sen o znajdywaniu się w Afryce - klimaty safari -  zobaczeniu  zebry wskazuje, że ​​możesz próbować zwiększyć swoją wiedzę. Może warto jeszcze studiować? Bycie ściganym przez zebry wskazuje, że ​​jeśli zamieszanie wydaje się nieuniknione, pamiętaj, że zawsze istnieje wyjście z każdej sytuacji.

Jeśli jeździsz na zebrze, sen wskazuje, że będziesz miał pieniądze, jednak musisz zachować optymizm i myśleć pozytywnie, ustrzegaj się także zbyt ryzykownych rozwiązań. Dzięki jodze i wizualizacji można uzyskać rzeczywisty sposób uzyskania pieniędzy. 

Widok latającej zebry wskazuje, że ​​jest to "szczęśliwy" czas w twoim życiu. Dostrzeżenie dużej zebry to oznaka, że będziesz świadkiem niesamowitych rzeczy czy zbiegów okoliczności.