Sennik - Zero

Zero dotyczy czegoś z elementów życia, które cię zraniły. Liczba ta niesie ze sobą pewien niepokój, wskazując, że scenariusz, a nawet wybrane przedsięwzięcie prawdopodobnie nie przyniesie żadnego zysku.

Wysiłki w życiu czasem oznaczają nic.

Sen jest również oznaką kosmicznego porządku. Pustka jest zwykle związana z tym symbolem. Każda liczba posiada inne znaczenie, w tym zero. Jeśli zwrócimy uwagę na numerologię, liczba zero zwiastuje nowy start. Niekiedy sen ten wskazuje, że ​​być może musisz się udać się na jakiś czas w miejsce samotności, z dala od ludzi, aby móc podejmować właściwe decyzje w życiu. Liczba zero oznacza też nieskończoność.

Zobaczenie liczby zero we śnie wskazuje, że ​​napotkasz na swojej drodze magię i boską tajemnicę. Ponieważ zero jest symbolem nicości, oznacza to, że rzeczy mogą być dla ciebie puste. Czy cierpisz z powodu uczucia pustki? Symbol może ponadto wskazywać na znaczenie nieskończoności, wieczności, kompletności, absolutnej niezależności i świętości.

W starożytnym Egipcie nie ma hieroglifu dla liczby zero. Oznacza to, że możesz mieć boską moc nad swoim życiem. Zero jednocześnie traktowane jest jako pusta przestrzeń nieskończoności. Zero może być niekiedy symbolem potencjału. Jest to, zatem pozytywny sen. Niekiedy sen wskazuje, że twoje obecne działania były szkodliwe.