Sennik - żółtaczka

Żółtaczka

 

Jeśli we śnie jesteś chory na żółtaczkę, często oznacza to Twoje życiowe niezdecydowanie. Masz problem z podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Nigdy nie było to dla Ciebie łatwe, ale teraz sytuacja się pogłębiła. Musisz nad tym popracować, czeka Cię jeszcze dużo ważnych decyzji do podjęcia. 

Czasem sen o tej chorobie może być także autodiagnozowaniem żółtaczki. Pomyśl czy masz jakieś niepokojące Cię objawy i czy nie warto odwiedzić lekarza. Porozmawiaj też  bliskimi, ich również może dotyczyć ten problem.

Śniący się niemowlak chory na żółtaczkę oznacza, że masz już dosyć szarej codzienności, która Cię otacza. Odczuwasz nieodpartą pokusę zrobienia czegoś szalonego i niespodziewanego. Nie zdarza Ci się to często, więc powinieneś skorzystać. Zrób to razem z ważnymi dla Ciebie osobami.

Jeśli we śnie przebywasz w szpitalu i obawiasz się żółtaczki, wróży to smutek i kłopoty w rodzinie. Może to być kłótnia, niespodziewana zła informacja albo jakaś choroba.

Gdy śni Ci się, że na tę przypadłość cierpi ktoś bliski, może to być symbol dawno nie widzianego przyjaciela. Prawdopodobnie odwiedzi Cię lub otrzymasz wiadomość od kogoś, kogo nie widziałeś wiele lat i za kim podświadomie tęsknisz. Przygotuj się do tego spotkania, pomyśl, o czym chciałbyś porozmawiać i co sprawiło, że ta znajomość się urwała.

Żółtaczka rodziców mówi o tym, że Twoje relacje z nimi w ostatnim czasie znacznie się pogorszyły i nigdy jeszcze nie byliście od siebie tak oddaleni. Popracuj nad tym, porozmawiaj z nimi i spróbuj dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje. To Ty jesteś młodszy i odważniejszy, Ty pierwszy wyciągnij rękę.

Jeśli śni Ci się lekarz, który informuje Cię, że cierpisz na żółtaczkę oznacza to, że czeka Cię powodzenie w interesach lub możesz spodziewać się niespodziewanej podwyżki w pracy. 

Jeśli we śnie ktoś informuje Ciebie, że cierpi na żółtaczkę, oznacza to rychły spadek.

Sen o omyłkowo zdiagnozowanej u Ciebie żółtaczce oznacza, że poradzisz sobie z problemem, który ostatnio spędza Ci sen z powiek. Nie masz się czym martwić, niedługo rozwiązanie samo do Ciebie przyjdzie.

Sen, w którym na żółtaczkę choruje Twoje dziecko, symbolizuje w przenośni Twoją obecną lub przyszłą sytuację życiową. Już teraz albo w niedalekiej przyszłości, będziesz musiał stawić czoło przeciwnościom losu i jakiejś bardzo trudnej sytuacji.

To, czy sobie z tym poradzisz, zależy od tego, jak bardzo zbierzesz się w sobie i nie pozwolisz sobie na chwile słabości. Niestety, prawdopodobnie do tej walki będziesz musiał stanąć sam. Nie masz zatem co liczyć na pomoc najbliższych.