Sennik - Zoo

Jest to osoba, która jest odpowiada za zwierzęta w zoo, czasem pojawia się ona również w snach. 

Zoo-opiekun zarządza zoo i trzyma zwierzęta w niewoli. Co to oznacza dla ciebie jeśli o nim śniłeś?

Zoo-opiekun zapewnia opiekę nad zwierzętami, ale także je przechwytuje. W kategoriach duchowych ta osoba we śnie posiada związek z tym, jak się czujesz w kwestii kontroli. Czy odpowiednio i właściwie kontrolujesz życie? Niekiedy zwiastuje to problemy zdrowotne w przyszłości.

Aby dokładniej zrozumieć sen, musimy spojrzeć na faktyczne zadania zoo-opiekuna. Dla tego, które starają się iść w tym kierunku zawodowo, oznacza to spełnienie założeń. Jeśli jest odwrotnie to jest to znak, że musisz być bardziej bezpośredni z ludźmi.

Zwierzęta, którymi zajmuje się zoo-opiekun, są równie ważne. Jeśli opiekuje się on ssakami oznacza to, że ​​związki będą harmonijne. Zobaczenie zoo-opiekuna w parku safari oznacza, że związki mogą podlegać pewnym próbom. Jeśli zoo-opiekun opiekuje się ptakami, to jest to próba odejścia na inną drogę w życiu. 

Zobaczenie zoo-opiekuna, który zajmuje się ssakami, świadczy o tym, że potrzeba trochę czasu, aby przemyśleć wszystko. Jeśli sen skupia się na zoologii morskiej, jest to odzwierciedlenie spokojnego podejścia do życia. Jeśli zoo-opiekun opiekuje się zwierzętami, takimi jak duże koty lub małe ssaki, znaczy to, że ktoś może być dla ciebie zagrożeniem.

Patrzenie na zwierzęta tj. lemury, marmozety, ptaki, jaszczurki i żółwie wskazuje, że ​​będziesz cieszyć się samotnością i dobrobytem w życiu. Klatka dla zwierzęcia w zoo, wskazuje na twoją zdolność przystosowywania się do życia dla własnej korzyści.