Sennik - zygzak symbol

Poruszanie się  w linii zygzakowatej, wskazuje, że nie zmierzamy do naszego bezpośredniego celu.

Ten sen wskazuje, że ​​znajduje się coś na twojej drodze w życiu. Nadszedł etap, aby ruszyć do przodu.

Weź tym samym pod uwagę swoje obecne podejście do każdego problemu w życiu na co dzień. Możliwe, że musisz pokonać pewne przeszkody. Dodatkowo może to wskazywać, że podróż przez życie może skończyć się kolejką górską, więc "zygzakujesz" od jednego problemu do drugiego.

Zygzak uznawany jest też za jedną z najwcześniejszych rzeźb na świecie. Znak ten posiada ponad 300 000 lat.

Zygzak został po raz pierwszy przedstawiony na kości z Pech de L'Aze we Francji. Zestaw porównywalnych linii zygzakowych został znaleziony 40 000 lat później w Bułgarii. W starożytnym Egipcie znak zygzak ukazuje węże i wodę. Poprzez to w odniesieniu do twojego snu, zygzak kojarzy dotyczy podróżowania. Symbol zygzaka wskazuje, że ​​wybierasz się na drogę pośrednią.

 

Musisz obecnie skupić się i rozwiązać niektóre problemy związane z relacją, która nie układa się dobrze. Wobec niej nie można  pójść na skróty. O wiele ważniejsze jest, gdy znak zygzaka pojawia się na drodze stworzonej przez ciebie. W tym przypadku zygzak symbolizuje silną energię. Sen o tym symbolu wiąże się z życiem. Zobaczenie zygzakowatej drogi wskazuje, że trzeba pomyśleć o możliwych problemach, które się pojawią.