Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Sikaniu?

Widziałeś sikanie we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Oddawanie moczu – znaczenie

Przyzwyczailiśmy się do tego, że gdy mamy ogromną potrzebę wydalenia z siebie moczu i udaje nam się to zrobić, to jest to bardzo przyjemne. Samo trzymanie moczu nie jest łatwe, bo przecież nikt nie chce nie wytrzymać ciśnienia, więc udanie się do łazienki jest pewnym sukcesem. Co jednak w sytuacji, gdy to nam się śni? Wytłumaczenie jest dość oczywiste, bo chodzi o upust negatywnych emocji. Każdy z nas dźwiga swoje ciężary życiowe, więc pojawienie się moczu w śnie, jest oznaką, że należy wziąć sprawy we własne ręce i pozbyć się tego, co nam ciąży na barkach.

Sikanie również powinno być przedmiotem odwagi, żeby usuwać ze swojego życia osoby, które nam ciążą, ale też motywacją do rozpoczęcia nowego życia. To pewien sygnał nawet dla tych mniej asertywnych, że nie należy problemów zamiatać pod dywan, ale stawiać im czoła. To może być też dobra informacja dla tych, którzy obecnie borykają się z problemami różnej natury, aby było to impulsem do działania, ale i też nadzieją, że problemy wiecznie trwać nie będą. Sennik mówi o tym, że intensywne i długie oddawanie moczu może przynieść nawet zbyt duże zmiany, przez co nie będziemy mieć nad nimi kontroli.

Krew w moczu – co oznacza?

Może się okazać, że nasz mocz nie będzie zwyczajnym płynem, ale mogą się pojawić w nim rzeczy, które będą go zniekształcać. Przykładem tego jest krew, która będzie w śnie symbolem cierpienia i złego wyboru. Jeżeli śnimy o moczu połączonym z krwią, to będzie to też oznaka utraty witalności oraz sił. To może być znakiem tego, że być może warto udać się do lekarza, by chociażby profilaktycznie się przebadać, by mieć świadomość tego, że jesteśmy zdrowi.

Dodatkowe znaczenie krwi w moczu jest takie, że może pojawić się w naszym życiu ktoś, kto będzie chciał je zburzyć i popsuć naszą rodzinną sielankę. Warto w tym czasie ustrzegać się niepotrzebnych znajomych, którzy mogą mieć wobec nas nieczyste intencje. Rozsądne dobieranie znajomych jest czymś naturalnym w naszym życiu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *