Interpretacja Snów: Jakie Znaczenie Ma Sen o Śliwkach?

Widziałeś śliwki we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Śliwki w śnie – znaczenie

Jedzenie owoców to bardzo przyjemna sprawa, ponieważ dodają nam masę minerałów oraz niezbędnych witamin do funkcjonowania. Trzeba powiedzieć, że są one na tyle słodkie, że przepadają za nimi zarówno dzieci, jak i dorośli. Śliwki są owocami, które zdecydowanie najczęściej pojawiają się w okresie letnim. Dużą ich zaletą jest niska cena, ponieważ w naszym kraju ich nie brakuje, w różnych odmianach. Sen, w którym pojawiają się śliwki nie mógłby być postrzegany przez negatywnie, ale jak to wygląda w rzeczywistości? Aby się dowiedzieć o tym więcej, zachęcamy do lektury poniższego tekstu.

Śliwka dla niektórych może kojarzyć się z męskim organem płodności, więc i interpretacja snu zahacza o tego typu tematykę. Chodzi o seksualne szczęście, ale również i tego życiowego w najbliższym czasie nie zabraknie. Co ciekawe, jeżeli mężczyźnie przyśni się śliwka, to jest ona oznaką zazdrości. Dokładnie taka interpretacja jest wtedy, kiedy mężczyzna je śliwkę bądź ją widzi w śnie. Zatrzymując się na chwilkę przy tematyce śliwek i seksualności, należy zaznaczyć, że śliwka jest symbolem dziewictwa, a więc czystości.

Sennik tłumaczy, że widzenie w śnie dojrzałych śliwek zapowiada pojawienie się w naszym życiu kogoś, kto w nim nagle zamiesza i będzie nas źródłem miłości i mocnego, trwałego uczucia. Co ciekawe, będzie to pewne przekleństwo, ponieważ nasze serce będzie już zajęte i nie będziemy w stanie odwzajemnić tego uczucia i postawimy na wierność. Przeciwieństwem zdrowych śliwek są zgniłe, które oznaczają niewielkie kłopoty, z których będzie łatwo wyjść.

Inne znaczenie śliwek w śnie

Śliwki można zrywać, a na wyjaśnienie takiej sytuacji sennik również ma odpowiedź. Jest to znakiem tego, że będziemy świętować szczęsliwe wydarzenie. Może być to otrzymanie nowej pracy, ale też i poznanie nowej osoby. Dodatkowo nie musi to dotyczyć nas, ale członków rodziny. Kupowanie śliwek w śnie jest symbolem powodzenia w finansach. W takiej sytuacji może to oznaczać premię w pracy, spadek po zmarłym, ale też i powodzenie w grach liczbowych.

Być może dla niektórych będzie zaskakujące to, że sennik zna interpretację jedzenia w śnie śliwek węgierek, a konkretnie powideł z nich. Oznacza to spokojnie upływający czas w domu, co można też interpretować jako zwykłą sielankę w domu. Będzie to też dobry powód do tego, żeby zapomnieć o wszelkich kłopotach i sporach, które pojawiają się w najbliższym otoczeniu. Wtedy łatwiej będzie się cieszyć każdym dniem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *