Interpretacja Snu o Słoneczniku – Co Oznacza Sen z Słonecznikiem?

Widziałeś słonecznik we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Słonecznik – znaczenie sennikowe

Słonecznik to piękny kwiat, który kojarzy nam się ze słońcem, latem, wakacjami. Sen taki wróży same pozytywne rzeczy. Symbolizuje pomyślne wiadomości oraz oznacza zakończenie ciemnego i nieprzychylnego okresu w naszym życiu.

Widzieć rosnący słonecznik oznacza, że nareszcie zbliża się do Ciebie upragniony spokój i harmonia. Wszystkie sprawy ułożą się po Twojej myśli. Uda Ci się uporać ze wszystkimi zaległymi sprawami w pracy i będziesz mógł udać się z rodziną na wymorzony urlop. Teraz Twoja rodzina i najbliżsi przyjaciele będą dla Ciebie priorytetem. Może uda się wybrać w podróż.

Zrywać słoneczniki to oznaka dobrych wieści. Zbieranie naszych „plonów” zawodowych lub osobistych. Sukces na horyzoncie, na który długo i żmudnie pracowałeś. Twoje wysiłki w końcu zostaną docenione przez przełożonych. To podwyżka, awans lub znacząca premia.

Jeść pestki słonecznika oznacza chęć niesienia pomocy innym. To bardzo duża empatia na cierpienie innych, chcemy pomagać ludziom i zwierzętom.

Łuskać słonecznika oznacza obronę własnego zdania. Bądź asertywny i stanowczy. Każdy z nas ma prawo do wyrażania swojej opinii, niezależnie czy jest ona zgodna ze zdaniem ogółu.

Podlewać słonecznika to oznaka pragnienia wyzwolenia się spod wpływów różnych osób w naszym otoczeniu czy to rodziny czy przyjaciół. Każdy z nas ma prawo do życia w taki sposób, w jaki mu odpowiada, niezależnie od tego jakie są ogólnie przyjęte normy społeczne.

Sadzić słonecznika to oznaka, że twoje życie osobiste i sfera uczuciowa nabierze tempa. Jeśli jesteś w związku zwróć uwagę na swojego partnera/męża/żonę. Być może on/ona potrzebuje większej Twojej uwagi. Zorganizuj jakiś czas wolny przeznaczony tylko dla Was, wyjdzie do kina, restauracji czy na spacer po parku czy lesie.

Wysoki słonecznik to oznaka, że w Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się nieszczera osoba. Uważaj na to co mówisz, tak aby nie powstały niepotrzebne plotki. Uważaj na zachowanie swojego pozytywnego wizerunku. Wystrzegaj się osób, którzy są pesymistycznie nastawieni do życia.

Pole słoneczników przygotuj się na docenienie pracy, którą wykonujesz. To Twój czas, który zakończy się pełnym sukcesem oraz otrzymaniem awansu lub znacznej podwyżki w miejscu pracy. Dla osób pracujących na własną rękę oznacza poszerzenie swoich kontaktów, być może również zagranicznych, zadbaj o swoją stronę internetową, wyjdź do mediów społecznościowych, niech Cię zauważą, a wkrótce odniesiesz sukces, a zarobki wzrosną.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *