Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Szybie – Klucz do Zrozumienia Twoich Marzeń

Widziałeś szybę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Pojawienie się tak kruchego i przezroczystego elementu we śnie, jakim jest szyba oznacza głębokie pragnienie transparencji i przejrzystości w relacjach, w jakich jesteś.

Zwróć uwagę, że szyba to nie to samo co lustro, jest ona przezroczysta, można przez nią patrzeć na świat, natomiast lustro odbija obraz i można się w nim przejrzeć. Żeby poprawnie zrozumieć sen o szybie należy zwrócić uwagę na szczegóły, które pojawiają się we śnie. Są one wskazówkami pokazującymi to, co jest tak naprawdę istotne i na co należy zwrócić uwagę, aby poprawnie zinterpretować sen o szybie. Sprawdźmy więc, co Twoja psychika i podświadomość próbuje Ci przekazać, poprzez pojawienie się właśnie szyby w Twoim śnie.

Szyba we śnie symbolizuje pragnienie transparencji i klarowności

Jeśli w Twoim śnie czyścisz brudną szybę, tak że zaczyna ona być przejrzysta i można przez nią wyraźnie patrzeć na świat, wówczas taki sen oznacza, że chcesz aby relacja w jakiej jesteś była transparentna. Czyszczenie szyby symbolizuje Twoje dążenia do odsłonięcia sekretów w relacji i klarownego zobaczenia siebie nawzajem, bez żadnych smug i zakłóceń komunikacyjnych. Taki sen może zarówno dotyczyć relacji romantycznej, jak i zawodowej, rodzinnej czy po prostu przyjacielskiej. Pojawienie się brudnej szyby we śnie oznacza, że zaczęliście się okłamywać, zaciemniać prawdę i nie mówić sobie wszystkiego, z waszej relacji zniknęła szczerość. Jeśli śnisz, że ktoś inny czyści szybę, wówczas to prawdopodobnie ta osoba (lub część Twojej psychiki, jaką ta osoba symbolizuje) pragnie oczyszczenia atmosfery w relacji i rozmówienia się w cztery oczy. Kiedy śnisz taki sen, wówczas dobrą decyzją jest spotkanie się z tą osobą i powiedzenie jej o rzeczach, o jakich do tej pory nie mówiłeś, a które są istotne zarówno dla Waszej relacji jak i dla przyszłości Waszej relacji.

Szyba jako metafora izolacji we śnie

Jeśli natomiast śnisz o tym, że z każdej strony otaczają Cię szyby i ludzie mogą Cię zobaczyć, ale nikt nie może Cię dotknąć ani usłyszeć, wówczas taki sen pokazuje Ci, że za bardzo izolujesz się od innych i zamykasz w swoim świecie. Pozornie pozostajesz w kontakcie z innymi, jednak tak naprawdę pozostajesz oddzielony i niedostępny dla innych. W przypadku takiego snu zaleca się wyjście ze swojego szklanego pałacu i wyciągniecie ręki do innych ludzi. Długotrwała izolacja i pielęgnowanie lęków społecznych mogą prowadzić do pojawienie się syndromów depresyjnych oraz do innych zaburzeń psychicznych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *