Znaczenie snu Tabletka

Widziałeś tabletki we śnie? Sprawdź poniżej, co może oznaczać Twój sen.

Tabletka w śnie to symbol radości z poradzenia sobie z problemami i przeciwnościami losu. Właśnie skończyła się dla Ciebie najtrudniejsza część jakiegoś zadania, teraz przyjdą tego pozytywne efekty. Warto na nie zaczekać.

 

Jeśli we śnie chcesz zażyć tabletki antykoncepcyjne, oznacza to, że nie ma w Tobie lęku przed przyszłością i tym, co może Cię spotkać. Cokolwiek to będzie, zniesiesz to z godnością i wyjdziesz z tego obronną ręką.

 

Sen o tabletkach przeciwbólowych oznacza, że w prawdziwym życiu trudno Ci poradzić sobie z różnego rodzaju bólem, tym fizycznym, ale też psychicznym. Udaje Ci się jakoś znieść trudne chwile tylko dzięki pomocy przyjaciół. Spróbuj zatem wzmocnić siebie i siłę, jaką sam dysponujesz. Nie zawsze będziesz mógł skorzystać z czyjejś pomocy i rady, czasem będziesz zdany tylko na samego siebie.

 

Sen o kupowaniu tabletek w aptece oznacza, że jesteś bardzo uporządkowaną osobą. Lubisz jak wszystko jest na swoim miejscu i wręcz drażni Cię bałagan. Życie z Tobą może nieraz okazać się trudne, szczególnie dla najbliższych. Pamiętaj, że nie zawsze w życiu wszystko ma swój porządek i nie zawsze uda Ci się mieć na wszystko wpływ. Będzie wtedy łatwiej i Tobie i ludziom  z Twojego otoczenia.

 

Jeśli we śnie plujesz tabletkami, możesz być na coś chory. Przeanalizuj swój stan zdrowia i zastanów się kiedy ostatnio byłeś u lekarza. Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty.

 

Jeśli ktoś próbuje Cię otruć tabletkami, to znak, że nie masz się czego obawiać. Prawdopodobnie czeka Cię niedługo jakiś egzamin albo awans. Poradzisz sobie z tym bez najmniejszego problemu, nawet bez zbytnich starań.

 

Jeśli we śnie to Ty próbujesz kogoś otruć tabletkami, raczej nie uda Ci się uniknąć nieprzyjemności. Komuś bardzo zależy, żeby zrobić Ci przykrość. Niestety ta osoba jest tak zdeterminowana, że raczej Cię to nie ominie.

 

Sen o tabletce, która jest tak duża, że nie możesz jej połknąć, zapowiada jakieś wesołe wydarzenie w Twoim życiu. Być może odwiedzi Cię jakiś dawno nie widziany przyjaciel albo otrzymasz zaproszenie na czyjeś wesele, którego się kompletnie nie spodziewałeś. Idź, baw się dobrze i nie rezygnuj z przyjemności, tym bardziej jeśli same do Ciebie przychodzą.

 

Białe tabletki we śnie to symbol skrywanych marzeń. Może w końcu już czas na ich realizację.

Czerwone tabletki we śnie symbolizują Twoje pragnienie bycia zauważonym.

Małe tabletki oznaczają, że czujesz się niedowartościowany i oczekujesz ciągłych pochwał.

 

 

 

 

Zażywanie, połykanie tabletki to choroba, jaka może się pojawić. Zadbaj o siebie, działaj profilaktycznie. Być może dużo osób teraz choruje, nie bądź jednym z nich i zabezpiecz się odpowiednio.
Kupowanie tabletek w aptece to myślenie o własnym zdrowiu, zadbaj o siebie. Działaj profilaktycznie i ostrożnie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *