Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Tarantuli? – Analiza i Znaczenie

Widziałeś tarantulę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Tarantula

Sny o pająkach, dla większości ludzi wydają się przerażająca perspektywą. Wywołane jest to naturą i wyglądem tych stworzeń. Niewiele osób znajduje pozytywne aspekty tych ośmionożnych zwierząt.

Jeżeli śnimy o dużych pająkach takich jak tarantula najprawdopodobniej czekają nas zmiany w życiu.

Tarantula chodząca nam po ramieniu zwiastuje zmiany w naszym portfelu. Jeżeli pająk idzie w górę naszej ręki możemy szykować się na napływ dodatkowej gotówki. Warto więc spróbować swojego szczęścia na loterii albo porozmawiać z przełożonym o możliwości podwyżki. Jeżeli pająk kroczy w dół naszego ramienia powinniśmy przygotować się do nagłych i niespodziewanych wydatków.

Sny o dużych tarantulach plotących misterne pajęczyny oznacza budowanie domu dla naszej rodziny. W końcu pajęczyna nie służy tylko do łapania owadów ale jest też przede wszystkim domem pająka, który zbudował z wielkim wysiłkiem. Im większa i bardziej szczegółowa jest pajęczyna tym bardziej będziemy się starali aby dojść do naszego celu, jakim jest budowa wymarzonego domu.

Negatywne znaczenie ma sen o pająku, który się nie rusza. Nieruchoma, wpatrującą się w nas tarantula oznacza, że jesteśmy kłębkiem nerwów i niezbędny jest nam odpoczynek i dużo relaksu. Zapewne mamy wiele nierozwiązanych spraw, które spędzają nam sen z powiek.

Tarantula, chodząca po ciele może oznaczać zaborczą i upartą kobietę w naszym życiu. Może to być nowa znajoma lub szefowa, z którą nie będziemy się w stanie dogadać. Pająk może także zwiastować żonę lub partnerkę, która będzie próbowała przejąć kontrolę nad naszym życiem. Tarantula może być także uosobieniem matki bądź teściowej, która w każdej sprawie będzie wiedziała najlepiej i nigdy nie przyzna się do błędu. Takie sny powinno się potraktować jako ostrzeżenie i uważnie obserwować otaczające nas osoby.

Atakująca tarantula zwiastuje kłopoty, które przyjdą ze strony osób wrogo do nas nastawionych. To również jest ostrzeżenie, które powinniśmy potraktować poważnie i nie lekceważyć go.

Zabita tarantula lub sen o zabijaniu tarantula oznacza poradzenie sobie z kłopotami i rychły koniec jakichkolwiek trudności.

Ugryzienie tarantuli zwiastuje zdradę osób z naszego najbliższego otoczenia. Może także oznaczać nadchodzące problemy ze zdrowiem. Ugryzienie w rękę wiązane jest z chorobami serca, natomiast w nogę z chorobami układu moczowego lub rozrodczego. Jeżeli tarantula która nas ugryzła jest mała, a jej ukąszenie miało miejsce w górnych częściach naszego ciała, czekają na problemy z układem oddechowym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *