Interpretacja Snów: Co Oznaczają Tory we Śnie

Widziałeś tory we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Tory w śnie – interpretacja

Uważa się, że pojawienie się torów w snach ma przedstawiać zbyt konserwatywny tok myślenia w danych sprawach. Nie chodzi o to, że konserwatyzm jest zły, ale jednak jest to pewne sztywne zamknięcie swojego myślenia w danych ramach i zamkniętość na inne opcje. Potem gdy nadchodzą zmiany, takiej osobie jest po prostu ciężej się do nich przystosować i nie jest w stanie pokazać swoje prawdziwego „ja”, ponieważ znajduje się w świecie, który jest jej obcy. Jako że tory symbolizują podróż, to nie może zabraknąć marzeń o przemieszczaniu się z miejsca na miejsce. Wielu z nas kocha poświęcać swój czas na odkrywanie nowych miejsc, więc pojawienie się torów w snach może stać się impulsem do tego, żeby wybrać się w podróż.

Tory w snach to zmieniające się życie. Nasze życie cały czas ewoluuje, więc gdybyśmy mieli okazję do tego, żeby zobaczyć kawałek świata, otworzyć się na nowe potrawy, a może pójść w miejsca, które wcześniej były nam obce? Jeżeli nie poznamy tego, co jest za naszym horyzontem, to nie będziemy mogli powiedzieć, że nasze życie było owocne. Wtedy będzie można na starość usiąść w fotelu i powiedzieć „dobra robota”.

Przekroczenie torów – interpretacja

Przekroczenie torów w śnie ma symbolikę porzucania pewnych działań, które niekoniecznie muszą przynieść nam zysk. Zdarza nam się wykonywać takie czynności co dnia, a może i nawet w dłuższym wymiarze czasowym. Ucieknięcie z torów to również symbol pewnego wyłamania się z kanonów, ale i też konfliktów. Może być to postawienie się tym osobom, które były dla nas nieprzyjazne. Warto wtedy dokładnie przeanalizować swoje życie i zrobić pewnego rodzaju rachunek sumienia.

Tory kolejowe, po których podróżujemy są oznaką tego, że prosta droga do celu jest najlepsza i nie ma co szukać „kwadratowych jaj”. Nie na darmo uważa się, że w prostocie jest siła, także taką drogą należy iść. Nie załamujmy się porażkami ani tym, że ktoś może wyśmiewać nasze proste rozwiązania – nie o to chodzi w życiu, żeby je sobie utrudniać!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *