Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Ukrywaniu Się?

Widziałeś ukrywanie się we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Ukrywać się

Sen o ukrywaniu może śnić się osobom, które doświadczyły przykrych wydarzeń w życiu. Osoby, które przeżyły wstyd lub ośmieszenie. Sen taki może również oznaczać strach o siebie przed ludźmi, przed zatłoczonymi miejscami. Oznaczać może także brak możliwości ruszenia do przodu ze swoim życiem zarówno w sferze zawodowej jak i uczuciowej. Tkwienie w przeszłości, wspominanie przykrych zdarzeń i krzywd wyrządzonych przez innych ludzi. Być może masz złe wspomnienia z okresu szkolnego, gdzie nie byłeś akceptowany przez rówieśników jak również niemiłe wspomnienia z nauczycielami.

Ukrywanie się przed kimś oznacza wyrzuty sumienia oraz poczucie winy w jakiejś sprawie. Osoba mająca taki sen nie jest zadowolona ze swojego postępowania i obawia się konsekwencji, które mogą ją czekać za czyny, które popełniła.

Ukrywać coś w sobie (jakiś sekret) oznacza, że należy zwrócić uwagę na nasze zdrowie, zadbać o lekkostrawną dietę, zmienić styl życia, zacząć ćwiczyć, zdrowo się odżywać i pić wodę dla zachowania odpowiedniego nawodnienia organizmu.

Widzieć kogoś, kto się ukrywa oznacza nieprzychylną osobę w twoim otoczeniu. Uważaj na ludzi, z którymi przebywasz oraz na to o czym rozmawiacie. Uważaj na plotki, które mogą zaszkodzić Twojemu wizerunkowi. Ktoś nieszczery jest w twoim otoczeniu.

Ukrywać jakąś rzecz oznacza, że za swoje postępki będziesz się wstydził. Nie działaj pochopnie, przemyśl swoje postępowanie. Za popełnione błędy przyjdzie Ci słono zapłacić.

Znaleźć ukryte rzeczy oznacza otrzymanie pomyślnych wiadomości w sferze zawodowej lub uczuciowej. W sferze zawodowej oznacza osiągniecie sukcesu, na który długo i żmudnie pracowałeś. Twoje wysiłki w końcu zostaną docenione przez przełożonych. Oczekuj podwyżki, awansu lub znacznej premii. W sferze uczuciowej oznacza pomyślność i szczęście w związku. Twój partner to jest ten jeden jedyny, z którym masz szansę stworzyć piękną, szanującą się rodzinę.

Ukrywać swoją twarz oznacza brak poczucia bezpieczeństwa w sferze uczuciowej. Brak zaufania do partnera/męża/żony. Podejrzenie zdrady zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Ktoś w związku nie do końca jest szczery, ktoś mógł nas zawieść. Teraz ciężko będzie odbudować to zaufanie.

Mieć ukryte rzeczy oznacza, że nie należy ukrywać swoich myśli przed bliskimi. To również niewłaściwa komunikacja z domownikami. Należy przeprowadzić rozmowę, w której zostaną wyjaśnione wszystkie sporne kwestie. Wyrzućmy z siebie to co nam nie pasuje i dojdźmy do kompromisu, który okaże się zbawienny dla wszystkich.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *