Znaczenie snu Usta

Widziałeś usta we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sen oznacza zmysłowość, seks, miłość i romans. Wargi są środkiem komunikacji, co odzwierciedla znajome zdanie „czytaj moje usta”. Sen, że ty lub ktoś ma niebieskie usta oznacza chorobę lub potencjalne problemy z krążeniem krwi. Sen, że ty lub ktoś ma czarne usta oznacza, że odmawiasz mówienia o jakiejś konkretnej sytuacji. Pozostajesz całkowicie cicho. Tylko czy to na pewno dobrze?Usta szczególnie w przypadku kobiet mają spore znaczene. Panie dbają o to, by ich usta były jak najlepiej zadbane, chociaż niektóre z nich decydują się na sztuczne powiększenie za pomocą botoksu, co z czasem staje się wręcz karykaturą. Usta zawsze kojarzyły się z miłością, pocałunkami oraz czułością. A co mogą oznaczać w snach? Zapewne kiedyś zdarzyło się tobie śnić o ustach, ale nie zastanawiałeś się nad ich symboliką. Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć, by w przyszłości nie mieć problemów z ich interpretacją, zapoznaj się z naszym tekstem.
Podstawowe znaczenie ust
Ogromne znaczenie dla końcowej interpretacji snu na to, czy widzisz usta, które są uśmiechnięte czy też raczej smutne. Określone okoliczności powinny nakazywać ci zastanowienie się nad ich symboliką. Ogólne ich znaczenie kojarzy się z erotyką i tak też zdecydowana większość senników postrzega usta. To znak spełnienia seksualnego, ale nie można ich sprowadzać tylko do jednego.
Usta w snach to również potrzeba chęci kontaktów z innymi w postaci rozmowy. Co ciekawe, usta symbolizują również konieczność wyciszenia się na chwilę, więc jeżeli jesteś osobą, która lubi mówić dużo, to właśnie mogą być sygnałem, że czasami „milczenie jest złotem”.
Szersze znaczenie snów o ustach
Sny o ustach mają wiele znaczeń. Dla przykładu pocałunek symbolizuje ogromną dozę uczuć, ale są też symbolem szacunku dla innych ludzi, chęci i potrzeby utrzymywania kontaktu. Duże usta sennik tłumaczy jako umiejętność krasomóstwa i przemawiania do tłumów, a nie jest to umiejętność, która jest dana każdemu. Uśmiechnięte usta to znak unikania kłopotów i brak konieczności wplątywania się w szemrane interesy.
Jeżeli widzisz u kogoś pomalowane usta, to musisz dany sen odbierać jako próbę odwrócenia uwagi, natomiast nie udało ci się wybrać dobrego sposobu do tego. Wniosek zatem jest prosty, potrzeba większej kreatywności na przyszłość, aby można było odwracać uwagę innych. Wąskie usta to znak tego, że wyjdziemy z opresji obronną ręką i na dobrą sprawę w przyszłości zawsze będziemy się odznaczać tą cechą, na czym skorzysta nasze najblizsze otoczenie.
Usta nie muszą się pojawiać tylko i wyłączne u kobiet, ale mogą też być częścią mężczyzn czy dzieci. Jeżeli chodzi o młode pokolenie, to musimy mieć szczęście, ponieważ mamy oddanych przyjaciół, którzy zrobią dla nas wszystko. Męskie usta są przejawem łatwości wypowiadania obietnic, które w przyszłości kompletnie się nie spełnią, co może być przestrogą dla kobiet.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *