Interpretacja Snów: Co Oznacza Widzenie Siebie we Śnie – Przewodnik Psychologiczny

Widziałeś widzieć siebie we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Sny a nasze życie

Poprzez obraz nas samych, sny nawiązują do kierunku w którym zmierzamy w życiu realnym i drogi która została nam do przejścia. Gdy w snach widzimy samego siebie jest to symbol ogromnej potrzeby posiadania jasno wyznaczanego celu. Jesteśmy niezdecydowani czego potrzebujemy i pragniemy znaleźć punkt docelowy, do którego będziemy dążyć.

Jeżeli śnimy, że znajdujemy się obok samego siebie to znak, że jesteśmy przemęczeni i borykamy się z masą problemów. Po tych ciężkich czasach przyjdzie jednak długo przez nas wyczekiwany odpoczynek. Zaznamy upragnionego spokoju i w końcu będziemy mogli się wyciszyć.

Sen o obserwowaniu naszego odbicia w lustrze oznacza niepewność i poczucie zagubienia w prawdziwym życiu. Poszukujemy swojego miejsca nie tylko na świecie ale także wśród naszych najbliższych. Jesteśmy przerażeni przyszłością i nie wiemy co tak naprawdę chcemy zrobić z naszym życiem. Oglądanie samego siebie w lustrze może także oznaczać, że od pewnego czasu bardzo zaczęliśmy się zmieniać i nie poznajemy osoby, którą się staliśmy.

Jeżeli widzimy siebie idącego samotnie przez las, to znak iż potrzebujemy wsparcia i pomocy w rozwiązaniu przytłaczających nas problemów. Czujemy się zagubieni i nie wiemy jak poradzić sobie z wieloma sytuacjami, które nas przerastają.

Gdy śnimy o nas samych wchodzących do wody, prawdopodobnie doznamy w najbliższym czasie oczyszczenia duchowego. Będziemy świadkiem sytuacji, która spowoduje zmianę naszych poglądów i chęć zadośćuczynienia za wszelkie złe uczynki. Wraz z zaakceptowaniem swoich złych czynów, odnajdziemy harmonię i spokój ducha.

Jeżeli podziwiamy własny wygląd to pragniemy upodobnić się do kogoś, kogo podziwiamy i darzymy ogromnym szacunkiem. Chcemy stać się ideałem i najlepszą wersją samych siebie. Zachwyt nad własnym wyglądem może także oznaczać, że w życiu na jawie nie akceptujemy samych siebie.

Sen, w którym obserwujemy własne odbicie w tafli wody symbolizuje lęk przed przyszłością i tym co niepewne. Boimy się, że nasze działania nie przyniosą zamieszonych skutków, a cała ciężka praca pójdzie na marne.

Gdy widzimy nas samych otoczonych przez gęstą mgłę, to znak że w naszym życiu pojawi się osoba negatywnie do nas nastawiona. Będzie ona chciała nam zaszkodzić i spowodować utratę przez nas dobrego imienia.

Rozmowa z nami samymi zwiastuje nadchodzące problemy emocjonalne oraz psychologiczne. Będziemy świadkami wydarzeń, które poważnie nami wstrząsną i zachwieją naszą równowagą psychiczną. Konieczna może okazać się wówczas terapia, a nawet leczenie psychiatryczne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *