Znaczenie snu wypadek.

Widziałeś wypadek we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Wypadek

Sen o wypadku jest często ostrzeżeniem, że coś niedobrego może się nam przydarzyć.

Jeśli śni Ci się wypadek samochodowy, wystrzegaj się szybkiej jazdy i staraj się jeździć bezpiecznie, nawet na trasach, które doskonale znasz.

Wypadek autobusowy też może zapowiadać kolizję drogową, tylko większą i nie z Twojej winy. Nawet jeśli coś takiego będzie miało miejsce i będzie wyglądać bardzo poważnie, nie martw się, nikomu nic się stanie. Wszyscy uczestnicy wypadku wyjdą z niego cało.

Sen o wypadku, w którym zginęli ludzie, oznacza niespodziewane kłopoty w Twoim życiu uczuciowym. Być może ukochana osoba odejdzie od Ciebie. Mogą to równie dobrze być tylko długotrwałe komplikacje, które skończą się dla Was dobrze.

Wypadek, w którym zginęły osoby, które znasz, oznacza wręcz przeciwnie, długie i szczęśliwe życie tych osób.

Jeśli śni Ci się wypadek, w którym sam uczestniczysz, ale wychodzisz z niego cało, to przepowiednia szybkiego wzbogacenia się. Możliwości jest kilka. Możesz coś wygrać, odziedziczyć albo mogą to po prostu być owoce Twojej ciężkiej pracy. Otrzymasz znaczącą podwyżkę albo zmienisz pracę na lepiej płatną.

Jeśli we śnie jesteś sprawcą wypadku, wróży to spokojne życie, bez specjalnych wzlotów i upadków, ułożone, stabilne i szczęśliwe. Nie masz co liczyć na ekscesy albo dużą dawkę ryzykownych wydarzeń, ale przekonasz się, że na dłuższą metę spokój i stabilizacja są cenniejsze.

Sen o wypadku rowerowym zapowiada śmieszne wydarzenie, które niedługo Cię spotka lub którego będziesz świadkiem. Będzie to coś, czego w ogóle się nie spodziewasz, a co rozbawi Cię do łez i wprowadzi w rewelacyjny nastrój.

Sen o tym jak uciekasz z miejsca wypadku odzwierciedla Twoje podejście do trudnych spraw. Z reguły chowasz głowę w piasek i robisz wszystko, żeby uniknąć odpowiedzialności za sytuacje, do których się przyczyniłeś. Takie podejście jest bardzo dziecinne i wbrew pozorom nie ułatwia życia Tobie ani Twoim najbliższym.

Wypadek w miejscu pracy wróży roszady na stanowiskach. Być może zmieni się osoba na stanowisku Twojego szefa, a być może to Ty zmienisz stanowisko. Niestety może okazać się, że na niższe.

Jeśli w wypadku bierze udział dziecko, zwiastuje to niepowodzenie w miłości i życiu osobistym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *