Interpretacja snu o załatwianiu się: Co oznacza sen o potrzebie fizjologicznej?

Widziałeś załatwianie się we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Załatwiać się

Nasze marzenia senne bardzo często są dla nas jakimiś przesłankami, wynikającymi z tego, co chciałaby przekazać nam nasza podświadomość. Otóż tak właściwie nasz mózg używa snów do komunikacji pomiędzy podświadomością a świadomością i w taki sposób możemy dowiedzieć się, co oznacza dany sen i co z niego powinniśmy wynieść dla siebie samych. Może to być na przykład jakaś wskazówka, mająca nam ułatwić podjęcie jakiejś decyzji bądź po prostu funkcjonowanie w naszym codziennym życiu, ale także może to być jakaś przestroga, która ostrzega nas przed popełnieniem jakiegoś błędu.

Żeby zinterpretować jakiś sen, powinniśmy najpierw sprawdzić, ile tak naprawdę z niego pamiętamy. Im więcej pamiętamy, tym oczywiście lepiej, ponieważ przy interpretacjach liczą się wszystkie, nawet te najmniejsze szczególiki, na które wcześniej byśmy nie wpadli. Jeśli chcemy regularniej interpretować i analizować nasze sny, warto także nauczyć się pamiętać jak najwięcej snów oraz jak najwięcej szczegółów, a można to robić na przykład poprzez zapisywanie swoich snów.

Jeśli chodzi o sny, w których się załatwiamy, można je interpretować na różne sposoby, ponieważ dużo w nich zależy od tego, w jaki sposób dokładnie to robimy i gdzie to robimy. Interpretując sam fakt wystąpienia toalety we śnie, można powiedzieć, iż taki sen oznacza uwolnienie się od jakichś emocji, czy także pozbywanie się z naszego życia czegoś, co jest nam już niepotrzebne. W każdym razie ma to silny związek z oczyszczeniem się. Jeśli na przykład śni nam się zapchana toaleta, może to oznaczać, iż w jakiś sposób blokujemy swoje własne oczyszczenie i trzymamy się kurczowo naszej przeszłości. Może to być także oznaka, iż powinniśmy po prostu odpuścić i zająć się raczej tym, co jest tu i teraz, zanim zajmować myśli przeszłością, której już nie naprawimy.

Jeśli we śnie spłukujemy wodę w toalecie, może to oznaczać, iż powinniśmy wyjawić jakieś tajemnice, które skrywamy, gdyż trudno nam już je ukrywać. Być może sprawiają one, iż czujemy się przytłoczeni i wprawiają nas w negatywne uczucia. Z kolei kiedy w naszym śnie załatwiamy swoje potrzeby, jednak jesteśmy przy tym obserwowani, może to oznaczać, iż jesteśmy sfrustrowani naszą niewystarczającą prywatnością. Możliwe, że mieszkamy bądź pracujemy z kimś, kto nie dba o zachowanie prywatności i już nam to mocno przeszkadza. Jeśli w naszym śnie toaleta, z której korzystaliśmy przepełnia się, może to być oznaką braku kontroli nad jakimiś emocjami lub uczuciami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *