Znaczenie snu Zazdrość.

Widziałeś zazdrość we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Sen taki może ujawnić Twoje podświadome uczucie zazdrości względem innej osoby.

Nie chcesz się do tego przyznać, ale najwyraźniej komuś czegoś zazdrościsz. Szczególnie, jeśli we śnie pojawia się wyraźnie  jakaś konkretna osoba, zastanów się czy to właśnie ona nie jest obiektem Twojej zazdrości.

Ale czy naprawdę warto kierować takie uczucia w jej stronę? Czy w Twoim życiu nie ma wystarczających powodów do radości i zadowolenia?

Z drugiej strony zazdrość we śnie reprezentuje Twój strach przed otwartością, intymnością i uczuciowym zaangażowaniem.

Nad miłością, jak nad wszystkim w życiu, trzeba pracować i o nią dbać.  Może powinieneś zacząć od wzmocnienia poczucia własnej wartości – wtedy łatwiej będzie Ci się otworzyć przed drugą osobą i przyjąć miłość, którą ktoś naprawdę wartościowy chce Cię obdarować. Nie zwlekaj z tym, szkoda czasu na dłuższe rozmyślania.

Sen o zazdrosnym chłopaku oznacza, że mogą spotkać Cię jakieś niebezpieczne sytuacje. Może ktoś będzie próbować Cię okraść albo włamać się do Twojego mieszkania.

Sprawdź czy Twój dom jest na pewno dobrze zabezpieczony przed złodziejami i odpowiednio ubezpieczony. Postaraj się też samemu nie sprzyjać niebezpieczeństwu, na przykład chodzić w pojedynkę po zmroku czy mieć otwartą torebkę w autobusie.

Sen o zazdrosnej dziewczynie zazwyczaj symbolizuje nadchodzące ważne wydarzenie w stosunkowo niedługim czasie. Może chodzić o zaręczyny lub ślub, ale możesz też spodziewać się jakiegoś spadku lub wygranej w grach losowych.

Jeśli śnisz, że ktoś jest zazdrosny o Ciebie, to znak, że możesz być zadowolony ze swojego życia i postępowania. Masz powody do dumy. Nie zmarnuj tego i podążaj dalej tą samą ścieżką. Najwyraźniej odnalazłeś swoje miejsce na tym świecie.

 

Gdy we śnie zazdrościsz komuś pieniędzy czy bogactwa, najprawdopodobniej wskazuje to na fakt, że w prawdziwym życiu ktoś jest zazdrosny o Ciebie i niekoniecznie dobrze Ci życzy. Miej się zatem na baczności i uważnie przyglądaj się otaczającym Cię ludziom. Może będziesz wiedział o kogo chodzi i nie będziesz chciał kontynuować znajomości z tą osobą.

Sen o tym, że z zazdrością patrzysz jak ktoś spożywa przepyszny posiłek oznacza, że będzie Ci się dobrze wiodło w życiu. Wystarczy jeszcze trochę się postarać i poczekać, a spotka Cię coś naprawdę dobrego i wyjątkowego.

Jeśli śni Ci się zazdrosne dziecko to znak, żebyś bardziej zadbał o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zrób badania kontrolne i zapewnij swojej rodzinie dłuższą chwilę relaksu. Może dawno nie byliście na wakacjach? Dobrze wiesz, że chwile spędzone razem z rodziną i wspólny odpoczynek zawsze wspaniale wpływają na zdrowie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *