Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Zniczu – Znaczenie i Symbolika

Widziałeś znicz we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Znicz

Jeśli w twoim marzeniu sennym pojawia się znicz, to jest oznaką niepokoju, lęku lub przerażenia. Wskazuje na to, co działo się w przeszłości, na wydarzenia lub osoby, które w przeszłości miały na Ciebie duży wpływ. Znicz jest również symbolem mglistego wspomnienia, które podświadomość próbuje przywołać, ale brakujące elementy to uniemożliwiają. Przeszłość zaczyna się upominać o Ciebie, dlatego sprawdź, co może oznaczać twój sen.

Oglądać znicz

Jeśli w swoim śnie oglądasz znicz, możesz mu się przyglądać z bliska lub z daleka, to znaczy, że prowadzisz lekkomyślny styl życia, który nie raz doprowadził Cię do ruiny psychicznej lub fizycznej. Twoja podświadomość wskazuje Ci, że musisz zmienić swoje postępowanie, aby cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. Życiowy chaos Ci nie służy, dlatego zmień swoją przeszłość w lepszą przyszłość.

Gasnący znicz

Jeśli znicz jest całkowicie wypalony, a nad knotem nie unosi się dym, to znaczy, że wydarzenie z przeszłości jest dla Ciebie wstydem. Twoi znajomi, rodzina nie mogą dowiedzieć się o wydarzeniu, w którym brałaś udział, bo już nigdy nie spojrzą na Ciebie w taki sposób jak obecnie. Trudne wydarzenie z przeszłości może zupełnie rozluźnić twoje relacje z najbliższymi. Lekcją na przyszłość dla Ciebie powinno być nieangażowanie się w dziwne i niejasne sytuacje. Natomiast, jeśli knot jeszcze się dymi, to znak, że zbliża się do Ciebie nieszczęście. Musisz uważać na to, jakie osoby znajdują się wokół Ciebie, jakie działania podejmujesz. Musisz być rozsądna w podejmowaniu decyzji. Nie ryzykuj, to czas na spokojne działanie.

Zapalanie znicza

Jeśli widzisz w swoim śnie zapalony znicz, jest to oznaka radosnych chwil. Ogień i światło znicza daje Ci ciepło i radość, które będą prowadziły Cię w dobrym kierunku. Działania, które będziesz podejmować, będą miały pozytywny wydźwięk na przyszłość. Jeśli w twoim śnie ktoś zapala znicz na twoim grobie, jest to oznaka zdemaskowania twoich kłamstw z przeszłości. Przeraża Cię fakt, że ktoś zna twoje tajemnice i może je wyjawić. Jeśli wiesz, kto może to zrobić, to zareaguj od razu i porozmawiaj z tą osobą. Jeśli w śnie to Ty zapalasz znicz na czyimś grobie, to oznacza, że nadal będziesz ukrywać tajemnicę. Jakieś wydarzenie, osoba nie daje Ci spokoju, ale nie chcesz, aby wyszło to na jaw. Musisz bardzo się starać, aby ukrywać tajemnice. Pytanie, czy warto? Czy warto męczyć się z ukrywaniem tajemnic? Możesz przepłacić to zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *