Znaczenie snu znicze

Widziałeś znicze we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Znicze sennik

Jeśli w Twoim marzeniu sennym pojawiają się znicze to oznaka smutku, żalu i rozczarowania. Zobaczenie zniczy w śnie to bardzo negatywny znak, który może powodować jeszcze większą nostalgię na jawie. Zobaczenie ich w śnie może jeszcze bardziej spotęgować brak motywacji i zmiany swojego życia na lepsze. To błąd! Powinien to być impuls do zmiany życia o 180 stopni. To czas na podejmowanie odważnych decyzji, zmianę otoczenia i wychodzenia ze strefy twojego komfortu.

Oglądać znicze

Jeśli w swoim śnie widzisz lub oglądasz znicze, to oznacza, że Twoje życie jest przejęte smutkiem. Nic Cię nie cieszy, nie jesteś zadowolona z życia i nie wiesz jakie kroki podjąć, aby zmienić swoją sytuację. Nie widzisz żadnej możliwości zmian. A może jesteś tylko powierzchownie szczęśliwa, a w środku czujesz pustkę. Znajdź nową pasję, podejmij działania, zmień środowisko – to pomoże Ci poczuć nową energię życiową.

Zapalać znicze

Jeśli w swoim śnie zapalasz znicze, to oznacza, że w Twojej pamięci znajdują się osoby lub zdarzenia, które domagają się przypomnienia. Może w twoim życiu pojawiły się osoby, o których warto pamiętać i dbać. A może są sytuacje, które chcesz przywołać w swojej pamięci. Pamięć ludzi i wydarzeń to bardzo ważny element naszego dziedzictwa. Pielęgnuj w swojej pamięci ważne zdarzenia oraz ważne osoby, które wywarły na Ciebie i twoje życie pozytywny wpływ.

Kupować znicze

Jeśli w swoim marzeniu sennym kupujesz znicze, oznacza to złe wiadomości, które w najbliższym czasie otrzymasz. Możesz się przygotować na negatywne wiadomości, które mogą się pojawić w Twoim życiu prywatnym lub zawodowym. Niestety, sen nie opisze, o jakie wiadomości chodzi. Ale nie martw się, zawsze po złych wiadomościach, przychodzą dobre zdarzenia. Nie zamartwiaj się zbyt długo. Przyjmuj wiadomość, podejmuj działanie i zapomnij o negatywnych emocjach.

Wiele zniczy

Jeśli w swoim śnie pali się wiele zniczy, to oznacza, że nadchodzą negatywne zdarzenia, w dużych ilościach. Może Cię to przestraszyć, ale również możesz zareagować w sposób, który przekształci to, co negatywne, w pozytywne rezultaty. Wyciągnij wnioski z negatywnych zdarzeń i zacznij żyć na nowo.

Palące się znicze

Jeśli w śnie widzisz palące się znicze, to oznacza nadciągającą tragedię. Nie uchronisz się przed jej negatywnymi konsekwencjami. To, co możesz zrobić, to przyjąć to, co przyniesie Ci los, przejść przez tragedię oraz negatywne emocje i następnie zacząć żyć na nowo. Pamiętaj, że tragedia nigdy nie trwa długo, a po burzy przychodzi życiodajny deszcz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *