Znaczenie snu Żona.

Widziałeś żonę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Jeśli człowiek śnił o swojej prawdziwej żonie, to zapowiada to, że ​​będzie musiał przeanalizować własne plany na przyszłość, gdyż zda sobie sprawę, że zmierza w złym kierunku. Sen ten może być zwiastunem okresu stagnacji w sprawach spowodowanych rozczarowaniem i brakiem zaufania.

Jeśli żona się uśmiechała, sytuacja ta nie pociąga za sobą poważnych problemów i wkrótce śniący odzyska spokój i entuzjazm.

Jeśli śniący znajdował się w roli żony to sen mówi, że niedokończona materia będzie miała wpływ na życie realne. Aby znaleźć wyjście z tej sytuacji, będzie potrzebna zmiana. Często ten sen zapowiada rodzinny skandal, a nawet fizyczne znęcanie się.

Jeśli jesteś żoną z postrzępioną twarzą – dostaniesz dobry zysk lub interesującą propozycję biznesową.

Jeśli jesteś szczęśliwy, ponieważ jesteś żoną, oznacza to, że przez kilka następnych dni będziesz miał szczęście.

Jeśli jesteś kłótliwą żoną i prowadzisz skandale ze swoim mężem we śnie, to sen zapowiada niezadowolenie rodziny. Taki sen może również przewidywać, że niektóre wydarzenia spowodują, że twoje życie straci normalny rytm.

Ciężarna żona we śnie jest zapowiedzią możliwej ciąży w życiu realnym, praca się powiedzie, energia zostanie przywrócona bardzo szybko. Dla człowieka ten sen jest również zapowiedzią pozytywnych zmian w sferze finansowej. Jeśli we śnie leżysz obok ciężarnej żony, zapowiada to przyjemne wydarzenia i spełnienie nadziei.

Jeśli człowiek śni o zdradzie swojej żony, to zapowiada to małe nieporozumienia w rodzinie. Czasami zdrada jest rozumiana jako ogień, więc śniący musi być ostrożny. Ponadto zdrada żony oznacza nie tylko kłótnie między małżonkami, ale także pewne intrygi w odniesieniu do przyjaciół i współpracowników. Sny o zdradzie kobiet nie są zbyt częste, a jeśli śniło ci się to, to sen wskazuje na pragnienie odczuwania adrenaliny.

Żona jest symbolem nostalgii za dawnymi czasami, jeśli sen dotyczy byłej żony. Najprawdopodobniej sny o takich treściach są wynikiem codziennych zmartwień i wspomnień.

 

Sny o żonie przyjaciółki zyskują dwie interpretacje. Wkrótce po śnie otrzymasz wiadomość o tym przyjacielu. Inne znaczenie – to twoje seksualne zainteresowanie żoną.

Jeśli śnisz o swojej własnej i wesołej i zdrowej żonie, sen zapowiada ci przyjemność. Jeśli była zmęczona i chora, musisz być gotowy na nowe problemy lub kłopoty.

Sen o ciężarnej żonie twojego przyjaciela zapowiada rzeczywistą ciążę. Jeśli śnisz o pracy swojej żony, to nadchodzi nowy etap w związkach. Sen o tego typu wydarzeniach wskazuje, że śniący jest gotowy na bycie ojcem w rzeczywistości.

Jeśli mężczyzna szykuje się do nowego małżeństwa i marzy o swojej zmarłej byłej żonie, interpretacja będzie zależała od jej zachowania. Jeśli po cichu chodzi po pokojach zastępując niektóre przedmioty z jednego miejsca na drugie, to zapowiada, że ​​śniący musi coś zmienić w swoim życiu.

Jeśli żona myje ściany i maluje podłogę, sen mówi, że człowiek wkrótce się wyprowadzi, nadchodzą zmiany.

Jeśli żona płacze z powodu śniącego, będzie on miał przed sobą ciężką próbę życia. Jeśli martwa żona przedstawia coś swojemu mężowi, to wróży to poprawę sytuacji finansowej.

Jeśli żona karmi ptaki kukurydzą, sen wskazuje, że wkrótce otrzymasz wiadomości od dalekich krewnych. Jeśli zmarła żona przygotowuje obiad i przygotowuje stolik dla kilku osób, to zapowiada to przyjazd nieoczekiwanych gości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *