Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Apokalipsie

Widziałeś apokalipse we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Temat końca świata w mediach

Temat końca świata występuje w wielu otaczających nas mediach. Pojawia się on w filmach, książkach, czy nawet w reklamach. Zwykle sny o końcu świata wiążą się z zapowiedzią zasadniczej zmiany w naszym życiu. Może ona dotyczyć naszego sposobu myślenia czy postępowania. Czeka nas fundamentalna zmiana naszych poglądów i ideałów. Apokalipsa zwiastuje koniec czegoś w naszym życiu. Może to być koniec jakiejś relacji czy małżeństwa.

Apokalipsa może także być ostrzeżeniem przed konfliktami, które mogą doprowadzić nas do prywatnej katastrofy. Zbliżające się spory wywołają w nas duże problemy emocjonalne. Nie będziemy w stanie poradzić sobie z własną psychiką i konieczna będzie wizyta u specjalisty.

Jeżeli w naszym śnie słyszymy zapowiedź zbliżającego się końca świata to znak, że już wkrótce rozpoczniemy nowy etap naszego życia. Czeka nas zmiana pracy lub przeprowadzka do innego miasta, która spowoduje, że nasze życie odwróci się o sto osiemdziesiąt stopni.

Jeżeli przeżyliśmy apokalipsę i zostaliśmy sami w zniszczonym mieście, to znak że mamy problem z zaakceptowaniem samych siebie. Walka z elementami nas samych, na które nie mamy wpływu spowoduje że będziemy coraz bardziej odpychać od siebie osoby, które dotychczas oferowały nam nieograniczone wsparcie.

Sen o byciu w centrum trwającego końca świata symbolizuje wewnętrzny spór między przeciwstawnymi elementami naszej osobowości. Nie jesteśmy w stanie pogodzić pewnych naszych pragnień, które wzajemnie się wykluczają. Jednak wkrótce ta walka dobiegnie końca, a my staniemy się osoba dojrzałą, w pełni świadomą otaczającego nas świata i konsekwencji naszych decyzji.

Jeżeli śnimy o oglądaniu apokalipsa w telewizji, to w życiu realnym jesteśmy prawdopodobnie świadkami konfliktu między członkami naszej rodziny. Spór ten wywiera na nas silny wpływ emocjonalny i powoduje ogromny stres. Nie jesteśmy w stanie opowiedzieć się po jednej ze stron toczącego się konfliktu, ponieważ uważamy ze nikt nie ma w nim racji. Jednocześnie kłócące się osoby wywierają na nas silny nacisk do dokonania wyboru pomiędzy nimi.

Jeżeli w naszym śnie uciekamy przed nadchodzącą apokalipsą to znak, że odczuwamy strach przed nieznanym. W naszym życiu szykuje się dużą zmiana, a my jesteśmy niepewni czy przyniesie ona ze sobą pozytywne czy negatywne konsekwencje.

Gdy przygotowujemy się na koniec świata to prawdopodobnie odczuwamy brak gotowości do poślubienia naszego partnera, choć prawdopodobnie zgodziliśmy się na małżeństwo z nim.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *