Znaczenie snu dywan

Widziałeś dywan we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Symbolika snu związana z dywanem

Widzieć w śnie dywan oznacza bardzo silną potrzebę stabilizacji życiowej, ciepła, miłości i przyjaźni. W swoim życiu zacząłeś dostrzegać brak wsparcia i pomocy. Jednocześnie dywan jest zapowiedzią, że wkrótce nadejdą zmiany. Zaprowadzisz porządki w swoim życiu. Otrzymasz wiele wsparcia i pomocy. Być może zakwitnie również Twoje życie miłosne.

Odkurzać w śnie dywan symbolizuje, że dostrzegasz w swoim życiu bałagan. Będziesz próbował zmienić w życiu bardzo wiele rzeczy naraz. Jednak tym działaniem zrobisz więcej zamieszania. Wkrótce wszystko wróci do pierwotnego stanu rzeczy.

Kupować w śnie dywan jest symboliką nadchodzącej stabilizacji. Może to być związane z pracą, bądź też ze sferą uczuciową. Wszelkie działania w celu osiągnięcia stabilizacji pojawią się z Twojej inicjatywy.

Sprzedawać w śnie dywan oznacza, że zaprowadzisz w swoim życiu porządki. Może to być związane z zakończeniem pewnych toksycznych znajomości, bądź też z zakończeniem dawnych konfliktów i kłótni.

Zabrudzić w śnie dywan oznacza, że w niedługim czasie nabawisz się problemów zdrowotnych. Będą one wynikały z Twojego zaniedbania, bądź niedopilnowania spraw takich jak badania czy wzięcie leków.

Gdy w śnie czyścisz dywan to w rzeczywistości coś bardzo ciąży Ci na sumieniu. Być może jest to jakaś niezałatwiona sprawa z przeszłości. Jej rozwiązanie, bądź wyjaśnienie przyniesie Ci ulgę.

Gdy w śnie dostaniesz dywan oznacza, że osiągniesz pewien zamierzony cel. Być może jest to zmiana pracy, wymarzony awans, bądź podwyżka. Cel ten da Ci upragniona stabilizację życiową.

Gdy w śnie podarujesz komuś dywan jest symbolem przykrości lub bólu, który komuś zadasz. Niestety odbije się to bardzo mocno na Twoim życiu towarzyskim. Znajomi po odkryciu prawdy będą unikać Ciebie i Twojego towarzystwa. Bardzo trudno będzie Ci odzyskać dobre imię.

Kolorowy dywan w śnie zwiastuje, że najbliższy czas przyniesie Ci wiele radości, zabawy i rozrywki. Dasz się poznać jako dusza towarzystwa. Będzie to dla Ciebie najlepszy czas na rozwój osobisty.

Biały dywan w śnie symbolizuje, że wkrótce popełnisz jakiś bardzo duży błąd. Niestety będziesz musiał ponieść jego konsekwencje. Sytuacja ta mocno odbije się na Twojej kieszeni, a jeszcze bardziej na reputacji.

Czarny dywan w śnie zwiastuje bardzo trudny i smutny czas w Twoim życiu. Będzie obfitował niestety w same nieszczęśliwe wydarzenia i sytuacje. Przygotuj się na to psychicznie. Jedynie Twoja własna siła może pomóc Ci to przetrwać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *