Znaczenie snu o Dziadkach.

Widziałeś dziadków we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Twoi dziadkowie we śnie często reprezentują miłość, ochronę, mądrość, wartości rodzinne i tradycję. Twoja babcia może być archetypową mądrą staruszką, a Twój dziadek archetypowym mądrym starcem.

Sen o Twojej babci czy dziadku może reprezentować bezwarunkową miłość i akceptację jaką odczuwasz.

Rozważ cechy charakterystyczne, jakie występują u Twoich własnych dziadków. Może być tak, że rozpoznajesz te cechy w samym sobie lub dążysz do tego by być bardziej podobny do nich.

Jeśli jesteś kobietą Twoja babcia może reprezentować starszą, mądrzejszą część Ciebie lub tę część Ciebie, która kocha i akceptuje siebie taką, jaką jesteś.

Twój dziadek może reprezentować twój męski pierwiastek, który jest bardziej asertywny, odważny, zdecydowany i zorientowany na osiągnięcia.

Jeśli jesteś mężczyzną Twoja babcia może reprezentować Twoją moc, kobiecy aspekt Ciebie, który ma charakter bardziej kochający, pielęgnujący, współczujący, delikatny i intuicyjny.

Twój dziadek może reprezentować tę część Ciebie, który kocha i akceptuje Ciebie takim, jakim jesteś; może to także symbolizować człowieka, którym chcesz być.

Jeśli Twoja babcia lub dziadek żyją, a we śnie umierają, może być to ostrzeżenie, że ich czas na ziemi mija, jest on ograniczony i trzeba się z nimi skontaktować.

Może również sugerować, że odrzucasz wartości rodzinne i przekonania lub odrzucasz jakiś aspekt Twojego życia związany z dziadkami.

Możesz czuć, że nie jesteś godny ich bezwarunkowej miłości i wsparcia.

Twoja zmarła babcia lub dziadek mogą też stanowić komunikat, ostrzeżenie lub radę, które zapewnią sukces.

Często śniący się dziadkowie, którzy w rzeczywistości nie żyją, są wynikiem tego, że tęsknisz za nimi i żałujesz, że nie ma ich przy Tobie, zwłaszcza jeśli nadal jest ci przykro z powodu ich straty i często o nich myślisz.

 

Odprowadzanie babci lub dziadka na pociąg czy autobus oznacza poprawę życia towarzyskiego, często sugeruje, że w niedalekiej przyszłości poznasz nowych, interesujących ludzi.

Sen o pomaganiu dziadkom oznacza, że sam możesz potrzebować pomocy i wsparcia kogoś bliskiego. Być może w dzieciństwie dziadkowie byli dla Ciebie ostoją i dawali Ci poczucie bezpieczeństwa i bliskości, którego teraz Ci brakuje.

Jeśli siedzisz u babci lub dziadka na kolanach, prawdopodobnie masz dość ryzykownych działań lub być może masz nieustabilizowane życie prywatne. Może czas już się na tym skupić, a poczujesz się bezpieczniej w życiu.

Awantury z dziadkami we śnie to często informacja, że brakuje Ci zdrowego rozsądku. Zbyt często działasz impulsywnie i ponosisz z tego tytułu dużo strat. Pośpiech i działanie bez zastanowienia często przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Dziadkowie roześmiani lub tańczący symbolizują Twoją akceptację siebie i mijającego czasu. Nie boisz się starości, nie obawiasz się przyszłości i z utęsknieniem czekasz na to, co przyniesie kolejny dzień.

Dziadek lub babcia z psem na spacerze oznaczają Twoje przywiązanie do tradycji i wartości rodzinnych. To dla Ciebie ważny aspekt i często postępujesz w życiu zgodnie z tradycją i obwiązującymi regułami. Często też sugerujesz się tym, co wypada zrobić lub nie. Zastanów się czy zawsze warto tak działać? Może nieraz możesz postąpić wbrew regułom?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *