Interpretacja Snu o Gruszkach: Co Oznacza Śnić o Gruszkach?

Widziałeś gruszki we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Gruszka w snach

Gruszka pojawiająca się w snach niemal zawsze będzie nawiązywać do strefy erotycznej i zmysłowej. Nic w tym dziwnego, skoro jej kształt od zarania dziejów kojarzony jest z pięknem kobiecego ciała. Niemniej, liczy się również kontekst, w jakim się pojawia i to on będzie miał kluczowe znaczenie umożliwiające poprawne odczytanie snu.

Jeżeli we śnie dostrzegasz gruszki znajdujące się na drzewie to znak, że jesteś spełnionym człowiekiem w sferze seksualnej i miłosnej. Znajdujesz się w związku, który w stu procentach spełnia Twoje oczekiwania, czujesz się kochany i jednocześnie towarzyszy temu ogromne poczucie bezpieczeństwa. Nie możesz również narzekać na seksualny aspekt wspólnego życia.

Zbieranie gruszek może z kolei oznaczać, że w najbliższej przyszłości poznasz kogoś niezwykle interesującego, kto wprowadzi w Twoje życie odrobinę pozytywnego zamętu. To będzie dla Ciebie bardzo wartościowa znajomość, a być może i szansa na wspaniałą miłość.

Inaczej należy odczytywać sny, w których gruszki nagle spadają z drzewa. Na ogół jest to znak nieoczekiwanych wiadomości. Szykuje się niespodzianka i wcale nie jest powiedziane, że będą to przykre wiadomości.

W przypadku gruszek liczy się również ich kolor. Zielona gruszka oznacza, że działasz zbyt pochopnie w kwestiach miłosnych. To pewnego rodzaju ostrzeżenie. Nie planuj współnego życia z osobą, którą dopiero poznałeś. Postaraj się skupić na wzmacnianiu relacji, na której Ci zależy bez zbędnego planowania, które może być zbyt przytłaczające do obu stron.

Czerwona gruszka oznacza, że dużo dzieje się w Twoim życiu seksualnym. Może oznaczać zadowolenie, ale jednocześnie można symbolizować dylemat związany z wyborem właściwego partnera.

Wielkie dorodne gruszki oznaczają, że wkrótce pojawi się w Twoim życiu wizja założenia własnej rodziny. Osoby, które w snach dostrzegają siebie jedzących gruszki powinny mieć się na baczności. To ostrzeżenie przede wszystkim dla osób, które często ulegają pokusom wszelkiej maści i nie liczą się z konsekwencjami swoich czynów. Taki sen może być oznaką zdrady wiszącej w powietrzu i to zdrady, której sami dokonamy. Często oznacza również pewnego rodzaju słabość, z którą zupełnie sobie nie radzimy.

Gruszki pełne robaków oznaczają bolesne rozstanie. Może się to wiązać ze związkiem, który nie przetrwa próby czasu lub nieco dłuższą rozłąką.

Wszelkiego rodzaju przetwory z gruszek są symbolem bardzo stabilnej sytuacji w związku z drugą osobą. Mowa o związku dojrzałym, w którym obie strony są maksymalnie zaangażowane.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *