Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Kamienicy – Zrozumieć Symbole Sennych

Widziałeś kamienicę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Kamienica – podstawowe znaczenie

Zobaczenie kamienicy w śnie ma znaczenie w postaci przybycia na pewne uroczystości. Może być to wesele, inna impreza rodzina jak chrzest czy komunia, ale również nawet wydarzenie o charakterze zawodowym. Widok nowej kamienicy w śnie należy odczytywać jako nadejście czegoś podniosłego, co niebawem ujawni swoje oblicze w naszym życiu. Kolejnym znaczeniem takiego snu jest to, że to my staniemy się „pępkiem świata” wokół, którego będzie się kręcić całe zainteresowanie.

Kamienica – inne znaczenie snu

Szukając innych znaczeń snów dotyczących pojawiania się motywów związanych z kamienicą, nie może zabraknąć pewnych odniesień. Jedne z nich mogą mieć negatywny wydźwięk jak burzona czy waląca się kamienica, ale też może być motyw związany z posiadaniem własnej kamienicy. Zaczynając jednak od tego negatywnego aspektu, czyli burzenia czy rozwalającej się kamienicy to jest to sygnał, że za chwilę będzie w naszą stronę kierowana negatywna uwaga. Innym przykrym motywem snu z kamienicą w roli głównej może być jej pożar. Sennik tłumaczy to jako pożegnanie bliskiej osoby. Będzie to zatem śmierć, ale również pożegnanie kogoś z życia poprzez zakończenie relacji.

Posiadanie własnej kamienicy to ogromny przywilej, który raczej nie jest dany wielu osobom, natomiast w snach może zdarzyć się wszystko. I tak dla przykładu posiadanie kamiency na własność jest symbolem zaznania pechu w interesach, który może prześladować nas latami. Jak więc widzimy, kamienica nie jest ogólnie rzecz biorąc dobrym omenem, ale jeżeli pojawi się sen, w którym mieszkamy w kamienicy i mamy mieszkanie, to za niedługo będzie ogromne szczęście, ponieważ będziemy gotowi na założenie rodziny. To bardzo poważny krok, na który nie zawsze da się przygotować, ale jednak wsparcie drugiej osoby będzie dla nas bardzo ważne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *