Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Molestowaniu?

Widziałeś molestowanie we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Znaczenie snu o molestowaniu

Kiedy przyśnił nam się jednej z nocy sen o molestowaniu, niezależnie od tego, czy to my zostaliśmy molestowani, czy też to my byliśmy oprawcami, taki sen może mieć naprawdę wiele znaczeń i może być całkiem różnie interpretowany, a wszystko zależy oczywiście od bardzo wielu czynników, w tym między innymi naszego stanu oraz tego, w jaki dokładnie sposób występowało to molestowanie w naszym śnie.

Generalnie rzecz biorąc taki sen, w którym przyśniło nam się molestowanie seksualne może oznaczać między innymi, iż sami czujemy się z jakiegoś powodu zagrożeni przez kogoś, nasze życie jest zagrożone, ktoś nam grozi, bądź też ktoś próbuje za nas podejmować jakieś decyzje, czy też po prostu nas kontrolować. Może zaistnieć na przykład taka sytuacja, w której ktoś próbuje nas skrzywdzić i nam grozi, albo też po prostu próbuje przejąć kontrolę nad jakąś naszą decyzją.

Dodatkowo takie sny mogą oznaczać, iż sami czujemy się w jakiś sposób wykorzystywani bądź zagrożeni, czy już nawet po fakcie – możemy być przez kogoś skrzywdzeni, niezależnie od tego, czy dana krzywda została wyrządzona nam psychicznie, czy też fizycznie. Jest to silnie powiązane z motywem molestowania we śnie, ponieważ we śnie fizycznie ktoś nas wykorzystuje dla swoich własnych celów, wyrządzając nam w ten sposób krzywdę, co oznacza, iż w świecie rzeczywistym również ktoś może nas wykorzystać, także wyrządzając nam przy tym krzywdę, albo przynajmniej sprawiając nam smutek. Może to być oznaka, iż ktoś na przykład wykorzystał jakąś sytuację związaną z nami do swoich własnych celów, wykorzystał nas, czy jakieś nasze zachowanie bądź słowo.

Takie sny niezaprzeczalnie oznaczają, iż sami czujemy się w pewien sposób ofiarami danej sytuacji, zarówno możemy być w takiej sytuacji ofiarami pod względem psychicznym, jak i fizycznym, a zależy to już od konkretnej sytuacji. Oczywiście znaczenie takich snów może się nieco od siebie różnić, w zależności od tego, kto tak naprawdę w tym śnie nas molestuje. Jeśli na przykład krzywdzi nas kilka osób na raz, może to oznaczać, iż w świecie realnym również wykorzystuje nas bądź krzywdzi kilka osób. Może to oznaczać, iż wszyscy w danym otoczeniu wykorzystują nas, nie traktują nas z szacunkiem, czy też nie liczą się w ogóle z naszym zdaniem. Jeśli z kolei jesteśmy molestowani w jakimś miejscu publicznym w naszym śnie, może to oznaczać, iż z jakichś powodów nie czujemy się komfortowo w jakimś obszarze naszego życia, może to dotyczyć na przykład naszych związków i relacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *