Znaczenie snu Ojciec.

Widziałeś ojca we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Ojciec

Sen:

* Może reprezentować twojego ojca lub jego postać – wpływ jaki na ciebie posiadał.

* Może wskazywać na autorytet.

* Może wskazywać na tę część ciebie, która dba o innych.

* Może wskazywać na aspekt "ojca" w odniesieniu do samego siebie.

* Może wskazywać na ochronę lub mądrość.

Potencjalne znaczenia:

* Ojciec wie najlepiej. (Możesz zaufać lub uczyć się na doświadczeniu  ojca.)

* Jaki ojciec taki syn. (przekazywanie wzorców).

Pytanie do siebie samego:

* Jaki we śnie jest mój związek z ojcem?

* Czy pojawiam się we śnie jako ojciec, jaki jestem?

Ojciec lub tata jest interesującym symbolem we śnie. Kojarzy się on z kontrolą w życiu. Jeśli sen przebiega bez większych kłopotów to mówi ci o tym, że czuwa nad tobą jakaś siła, jesteś chroniony. Staraj się myśleć o swoim własnym życiu i o tym, w jaki sposób kontrolujesz innych. Ojciec we śnie wskazuje w jaki sposób radzisz sobie ze swoimi związkami i relacjami. Na przykład twój ojciec reprezentuje twoją moc lub autorytet w związkach.

Jeśli marzysz o swoim własnym ojcu lub jesteś ojcem, oznacza to, że czeka cię ciężki dzień. Ojciec zwykle odgrywa ważną rolę w życiu i rodzinie, oznacza to także pewne obowiązki. Ojciec może służyć jako decydent w rodzinie. Sen może wskazywać na ojca jako nauczyciela, który prowadzi wykłady na temat ważnej lekcji życia.

Większość, jeśli nie wszystkie, sny o rodzicach stanowią symbol tego, co dzieje się w prawdziwym życiu, w naszej rodzinie lub we własnej rodzinie.

Spostrzeganie na swojego ojca jest formą zadawania sobie pytań, jak możesz okazywać władzę, moc i siłę w swojej rodzinie. Musisz być wraz z tym bardziej niezależny od swoich rodziców i tym samym samodzielny, zwłaszcza jeśli chodzi o podejmowanie decyzji i własne przekonania. Może to również oznaczać, że brakuje ci tych umiejętności i musisz ciężko pracować, nie uzyskując tak pozytywnego efektu.

 

Jest to również właściwy moment, aby ocenić relacje, jaki obecnie posiadasz z ojcem. Czy jest on zdrowy, czy nie, może zechcesz złożyć mu wizytę?

Sen o twoim zmarłym ojcu to dość przykre doświadczenie. Jednak może to służyć kształtowaniu wolności, nawiązując do problemu sen pozwala ci przeanalizować te kwestie i pojednać się z prawdą.

Uderzenie ojca we śnie wskazywać, że ​​musisz wypracować lepsze relacje, które wymagają większej bliskości z ojcem. Niekiedy we śnie czujesz, że jesteś zaniedbany, albo, że ojciec cię nie słucha, obraża ciebie, twoje uczucia i twoje ego. Warto zastanowić się nad przekazem jaki tam się pojawia.

Zobaczenie, że twój ojciec jest zły na ciebie we śnie, to oznaka, że istnieje w tobie gniew i złość, z którymi nie potrafisz sobie poradzić. Może to również oznaczać, że ojciec nie pochwala czegoś, co zamierzasz zrobić.

Spróbuj zastanowić się, w jaki sposób zyskujesz sukces w życiu i co musisz zrobić. Jeśli śnisz o własnym ojcu, który zmarł jakiś czas temu, to oznacza to, że doświadczasz "pozytywnej" relacji z mężczyzną. Możesz zaufać innym. Może to także wskazywać, że jesteś podirytowany, a umysł martwiący się podejmuje te kwestie na nowo. Jeśli masz z ojcem, nie jest niczym niezwykłym śnić o nim. Jeśli masz wspaniałe relacje z ojcem w prawdziwym życiu, to sen wskazuje, że inni będą Cię wspierać.

Kiedy patrzymy na to, co powinien reprezentować sobą ojciec, możemy wskazać takie kategorie pojęciowe jak: bezpieczeństwo, szczęście, bogactwo i wsparcie. Zdarza się, że ojciec może być zimny. Spostrzeganie, jak twój ojciec umiera we śnie, wiąże się z konkretnym "ostrzeżeniem", zwróć uwagę na swoje postępowanie.

Pomyśl o swoich relacjach i o tym, ile obecnie posiadają inni. Jeśli śnisz, że zabijasz swojego ojca we śnie, może to wynikać z uczucia zamartwiania się o obecną sytuację. To nie znaczy, że myślisz o zabiciu ojca w prawdziwym życiu – jest to symboliczne.

Jeśli dostrzegasz, że twój ojciec poślubił kogoś innego, może to wskazywać, że ktoś nie jest tym, kim się wydawał. Sen o tym, by twój ojciec poślubił kogoś (nie twoją matkę), może wskazywać, że w życiu powinna zostać wybrana pozytywna ścieżka kariery. Jeśli dostrzegasz, że twój ojciec jest homoseksualistą, wiąże się to z obecnymi kłopotami życia – nadszedł czas, aby dokonać wyboru. Zobaczenie, jak twój ojciec jest zły, wskazuje na problemy i konflikty w przyszłości. Jeśli walczysz ze swoim ojcem we śnie, oznacza to, że będziesz musiał podjąć ważne decyzje.

 Ojciec pojawił się w twoim śnie, aby wskazać tobie nowy początek, jest to zjawisko pozytywne, ale musisz je kontrolować. Poślubienie twojego ojca we śnie wskazuje na trudną decyzję, z którą musisz sobie poradzić. Zazwyczaj jest to związane z twoim życiem miłosnym. Ten sen może być dość niepokojący, ale w żadnym wypadku nie jest "dosłowny"! Widzieć, jak rodzice kłócą się we śnie, oznacza zmartwienie w przyszłości.

Uczucia, które mogłeś napotkać podczas snu o ojcu: 

Zrozumienie, odzyskanie, nadzieja, samorealizacja, świadomość, oceny, siła, poświęcenie, wytrwałość, lojalność i stanowczość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *