Interpretacja Snu o Papudze: Co Oznacza Śnić o Papudze?

Widziałeś papugę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Papuga we śnie

Papuga we śnie zazwyczaj nie jest dobrym symbolem i najczęściej stanowi ona dla Ciebie ostrzeżenie. Jeżeli widzisz we śnie papugę, oznacza to, że prawdopodobnie za dużo obgadujesz innych i poświęcasz za dużo czasu na plotki i domysły, robiąc wszystko za plecami osoby zainteresowanej. Papuga to znak, że powinieneś tego zaprzestać, a jeżeli życie danej osoby szczególnie Cię interesuje, stań z nią twarzą w twarz i zapytaj o to, co chcesz wiedzieć, zanim przez swoje plotki ściągniesz na nią liczne problemy i ją zranisz.

Jeżeli nie tylko widzisz papugę, ale i ją słyszysz, to oznacza to, że zdradzisz niedługo czyjeś zaufanie i być może zrobisz to nieświadomie. W każdym bądź razie osoba ta poczuje się przez Ciebie bardzo mocno zraniona, a jej dotychczasowy świat może runąć, więc zastanów się dwukrotnie, zanim na przykład nieopatrznie zdarzy Ci się wyjawić jakiś jej sekret. Często w życiu zdarza się bowiem, że myślisz, że ujawnienie o kimś jakiejś informacji nie będzie mieć na tę osobę negatywnego wpływu lub jej pomoże, a papuga w marzeniu sennym ostrzega cię właśnie przed tym, by bez zgody danej osoby nie rozmawiać o niej z innymi, gdyż przysporzysz jej sporej dawki kłopotów.

Czasami jednak papugi niosą ze sobą dobre przesłanie, szczególnie wtedy, gdy występują w parze lub w większej ilości. Wiele gatunków papug tworzy monogamiczne związki, które trwają już do końca ich życia, a gdy ich partner umrze, papugi te pogrążają się w żalu, wykazując cechy typowo ludzkie. Ujrzenie więc pary papug w Twoim śnie oznacza najczęściej, że czeka Cię długi i udany związek, w którym będziesz mógł ufać całkowicie swojej drugiej połówce.

Papugi opiekujące się pisklętami to z kolei znak dla Ciebie, że musisz więcej czasu i uwagi poświęcać swoim dzieciom i że może dziać się z nimi coś niedobrego, czego nie zauważasz. Jeżeli dzieci nie masz, a przyśni ci się dokładnie to samo, to oznacza to, że jesteś już gotowy, by pełnić rolę dobrego i odpowiedzialnego rodzica.

Stado papug zazwyczaj oznacza zmianę miejsca zamieszkania, albo jakąś większą przygodę, bądź wyprawę w nieznane. Być może niedługo weźmiesz udział w przedsięwzięciu, które będzie dla Ciebie zupełnie nowym i egzotycznym doświadczeniem i wyjdziesz z niego zwycięsko. Sen taki oznacza też, że jesteś gotów wyjść poza swoją strefę komfortu i wypłynąć na zupełnie nieznane wody, by w końcu odmienić swoje życie i znaleźć coś, co sprawi Ci ogromną radość i okaże się Twoim, dotąd ukrytym, przeznaczeniem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *