Znaczenie snu pierś

Widziałeś pierś we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Piersi we śnie – różne znaczenia

Piersi pojawiające się w snach mają bardzo różnorodne znaczenie. Ważne jest nie tylko to, jak wyglądają, ale często również to, kto o nich śni. Ogólne znaczenie piersi pojawiających się we śnie to potrzeba bliskości i opieki, często również postrzegane są jako symbol seksu czy erotyzmu. Zdrowe, jędrne piersi zazwyczaj mają bardzo pozytywny wydźwięk, nieco inaczej jest jeśli śni się o piersiach zmienionych, na przykład przez czas czy przez chorobę.

Widok piersi we snie to bardzo pozytywna cecha. Zwiastuje zazwyczaj pozytywne chwile, zarówno w pracy jak i w domu rodzinnym. Jeśli jednak piersi, pojawiające się we śnie mają różne rozmiary, wówczas powinno to stanowić pewne ostrzeżenie. Należy bowiem zwracać uwagę na osoby, z którymi spędza się czas, i zrezygnować ze spędzania go z tymi ludźmi, którzy niezbyt na to zasługują, próbując daną osobę na przykład wykorzystać czy poszukując w kontaktach z nią jedynie własnych przyjemności czy okazji do zrobienia interesów. Jeśli to mężczyzna widzi we snie pierś sennik wskazuje, iż poszukuje on opieki, zbliżonej do tej którą otaczała go matka. Może być również oznaką pożądania seksualnego, zwłaszcza dotyczy to mężczyzn, którzy nie maja stałych partnerek i są na etapie ich poszukiwania.

Widok dużych piersi we śnie zwiastuje dobrobyt i obfitość. Zazwyczaj może sugerować, iż pragnienia czy marzenia zostaną spełnione bez większych problemów i wyrzeczeń w dość krótkim czasie. Z kolei małe piersi to zapowiedź pewnych problemów czy niedogodności w życiu. Jednak warto na ich rozwiązanie poświęcić nieco czasu, ponieważ efekty na pewno będą bardzo satysfakcjonujące. Mogą prowadzić na przykład do spełnienia marzeń czy osiągnięcia zamierzonego celu.

Przytulanie się do piersi najczęściej oznacza przyjaźń, a ściślej mówiąc możliwość poznania nowych osób, z którymi może połączyć głęboka i bliska więź. Warto po takich snach zwracać uwagę na nowe osoby, pojawiające się w życiu śniącej osoby, może to być bowiem okazja do nowej przyjaźni.

Widok piersi zmienionych przez chorobę, na przykład zdeformowanych to sygnał, aby nieco lepiej przyjrzeć się swojemu zdrowiu. Warto sprawdzić stan zdrowia nie tylko osoby śniącej o takich piersiach, ale również członków jej rodziny. Jeśli kobieta we śnie widzi obcięte piersi, jest to dla niej sygnał, że ma problemy z akceptacją samej siebie. Ma niską samoocenę siebie jako kobiety, dlatego też powinna sobie odpowiedzieć, co jej w sobie przeszkadza i postarać się to zmienić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *