Interpretacja Snów: Co Oznaczają Pomarańcze we Śnie

Widziałeś pomarańcze we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Znaczenie snu o pomarańczach

Pomarańcze to bardzo słodkie owoce, które kojarzą nam się z latem. Ich słodycz sprawia, że zajadamy się nimi na potęgę. Zresztą cytrusy mają to do siebie, że są kwaśne bądź słodkie. Najciekawsze jednak jest to, że drzewa pomarańczowe pochodzą z Chin, o czym na pewno nie każdy wie. Trudno jest sobie wyobrazić to, aby przyśniły nam się takie drzewa bądź ich owoce, natomiast… kto wie? Jeżeli jednak już to się zdarzy, to będziecie wiedzili jak zareagować i rozebrać na czynniki pierwsze taki sen.

Ciekawostką jest to, że znaczeń o pomarańczach sennik daje nam bardzo wiele. Jednym z nich są potrzeby seksualne, kolejnym podkreślenie zadbania o swoje zdrowie. Może się to przejawiać w rutynowych kontrolach u specjalistów, ale też w prostych wyborach codziennych dotyczących np. jedzenia. Sen o pomarańczy symbolizuje pozytywne emocje, życzliwość i szybkie pozbycie się wszelkich negatywnych emocji obecnych w naszym życiu.

Pomarańcze wg senników mogą być też symbolem kobiecych piersi, a sam ich intensywny kolor wzbudza do refleksji. Ich żywotność sprawia, że warto myśleć o silnych bodźcach dla naszego ciała, w tym właśnie seksualnych.

Inne znaczenie snów o pomarańczach

Widzenie w snach pomarańczy to znak tego, że opuszczą nas wszelkie złe myśli, więc jeżeli w poprzednich dniach mieliśmy pewne zmartwienia, które były na bazie naszego życia zawodowego bądź rodzinnego, to za chwilę już ich nie będzie. Nagle staniemy się osobami, które chętnie mają radość ze swojego życia. Innym znaczeniem snów o pomarańczach może być ich jedzenie pomarańczy, które będa oznaczać życie pełnymi piersiami i zapomnienie o wszelkich kłopotach.

Sny mogą być potencjalnie szalone i jednym z ich przejawów jest to, że można jeść niedojrzałe pomarańcze. To znak, że w najbliższym czasie trzeba zamknąć się na to, że efekty naszej pracy przyniosą korzyści, które będzie można skonsumować. Samo kupowanie pomarańczy to prosty znak do tego, że za chwilę czeka nas intensywna relacja miłosna, która niekoniecznie może mieć happy end, więc będzie wpisywać w wakacyjne romanse.

Sen, w którym wyciskamy pomarańcze będzie symbolem pragnienia poszerzenia własnych horyzontów i zacząc brnąć w nieznane miejsce. Z jednej strony będzie to dobre, ale też z drugiej niekoniecznie będą nam znane efekty takich działań. Najlepsze co można zrobić, to cały czas jednak być przy swoich pasjach, ale też nie zamykać się na nowości, bo przecież to cały czas może nas rozwijać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *