Interpretacja Snów: Co Oznaczają Potwory we Śnie – Analiza i Znaczenie

Widziałeś potwory we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Pojawienie się potworów w snach

Pojawienie się w snach potworów na pewno nie jest pozytywnym snem. Można nawet powiedzieć, że jest to gotowy przepis na koszmar, po którym nie jesteśmy w stanie dojść do siebie przez kilka minut. Zapewne dojdzie też do nas uczucie radości, że sen nie stał się jawą. Pomimo tego, że o takim śnie możemy pamiętać na długo, to jednak niekoniecznie zastanawiamy się nad tym, czy nie było w nim pewnej ukrytej symboliki. Aby rozwikłać wszelkie wątpliwości na ten temat, zapraszamy do tego, żeby zapoznać się z naszym tekstem.

Potwór – znaczenie snu

Sen w roli głównej z potworem ma wyrażać nasze lęki, obawy. Ponadto potwory w śnie oznaczają sekrety, których nie chcemy ujawnić, bo wiemy, że mają ogromne znaczenie dla naszego otoczenia. Jest to zatem cecha jak najbardziej pozytywna, że nie dzielimy się rzeczami, które inni powierzają nam w sekrecie. Niestety, potwory oznaczają to, że tych sekretów jest już zbyt wiele i czy chcemy, czy też nie, to jednak niektóre z nich wyjdą na światło dzienne. Możemy też stać się elementem szantażu ze strony innych osób, więc odporność na stres jest wręcz wskazana.

Atakowanie nas przez potwora oznacza to, że nie czeka nas ciekawa przyszłość. Z kolei ucieczka przed potworem powinna być dla nas sygnałem, że w najbliższej przyszłości czeka na nas miła niespodzianka. Sny mogą toczyć się w najbardziej absurdalny sposób, tak więc gdybyśmy mieli zabić takiego potwora, to jest to znakiem zwyciężonej batalii w pracy o stanowisko. Oczywiście, może być to również potyczka o coś drobnego, bo przecież waśnie na tle zawodowym są czymś normalnym.

Sny o potworze a wiek

Wydaje się, że najczęściej potwory śnią się osobom młodym oraz dzieciom, które jeszcze mają styczność z tą tematyką. Nie można jednak być tego pewnym, że taka sytuacja nie przydarzy się osobom dorosłym. Niezależnie od wieku, taki sen ma być również symbolem tego, że tracimy kontrolę nad naszym życiem. Jeżeli tak sen przytrafił się dziecku, to niekoniecznie powinno się smucić, ponieważ jest to znakiem tego, że za chwilę zła karta się odwróci i zarówno nastawienie kolegów i koleżanek będzie bardziej pozytywne, jak również nauczyciele będą patrzyć „przychylniejszym okiem”.

Gdy taki sen przytrafia się osobom około 18 roku życia i starszym, to można szukać podłoża seksualnego. To znak, że ktoś chce nas wykorzystać i cały czas o nas marzy, ale jednak się opieramy bądź nawet nie dostrzegamy takiej osoby. Potwory mogą przecież przybierać różne maski, ale jednak jeżeli są to diabły bądź wampiry, to taka interpretacja jest jak najbardziej aktualna.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *