Znaczenie snu Róża.

Widziałeś różę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

ża

Róże posiadają wiele znaczeń na podstawie kultury i mitologii.

Sen zależy od tego, co realnie uważasz na temat róż, i to dyktuje ich znaczenie. Tak samo istotne są emocje pojawiające się w samym śnie. Jeśli utożsamiasz róże z tęsknotą lub smutkiem, będzie to oznaczać utratę życia, jego zmianę, przemianę. Zwykle nie jest to coś, co przychodzi ci na myśl, ale coś, czego już doświadczyłeś. Pachnące róże, postrzegane z radością miłości, zwykle posiadają pozytywne znaczenia, ale mogą również wskazywać na to, że czujesz się kochany lub szczęśliwy w swoim życiu codziennym.

Róża zapewnia samą sobą najsilniejszy zapach i często, z powodu tego, może przywoływać wiele wspomnień z przeszłości, emocji, które są reprezentowane w twoich snach. Kiedy posiadasz sny o różach, nie powinieneś analizować ich zbyt jednoznacznie, czasem to tylko sny. Różę lub róże we śnie należy uważać za komplement.

Sny są zawsze subiektywne, ale niektóre kwestie we śnie są mniej subiektywne w stosunku do innych znaczeń. Carl Jung uznaje, że ​​róża jest zawsze symbolem całości, wyższego duchowego porządku świata. Kiedy śnisz o róży, zazwyczaj ukazuje ona miłość w pewien sposób, lecz może również reprezentować ponadto płodność, podziw i wierność. Kolor róży posiada również szczególne znaczenie w twoich snach. Czerwone róże to głównie miłość i romans. Żółte róże mogą oznaczać przyjaźń lub miłość romantyczną przez całe życie. Białe róże symbolizują zarówno pokój, jak i śmierć.

 

Róża jest symbolem twojego własnego umysłu, odnoszącego się do wydarzeń, które nastąpiły  i stały się symbolem twoich własnych uczuć. Podążaj za swoim instynktem analizując potencjalne interpretacje. Róża jest od wieków symbolem miłości, uczucia i podziwu, w szczególności czerwona róża.

Na poziomie duchowym róża nawiązuje do doskonałości i pasji, życia i śmierci, czasu i wieczności. Poza tym ucieleśnia centrum życia.

Inne powszechne interpretacje róż to:

Czerwone róże:

Znalezienie miłości – zaczyna się nowy związek.

Znak rozpoznawania miłości w twoim życiu.

Być szczęśliwym w związku.

Otrzymanie czerwonej róży wskazuje, że ktoś nowy wkracza w twoje życie albo, że osiągniesz nowy i obiecujący poziom w swoim życiu miłosnym.

Widok umierającej czerwonej róży to koniec miłości lub zakończenie związku.

Żółte róże:

Przyjaźń lub głęboka miłość (nie romantyczna).

Pragnąc być blisko kogoś – chcąc się otworzyć.

Zwiększona socjalizacja i znajdowanie przyjaciół.

Widzieć żółtą różę, która więdnie, jest znakiem, aby więcej czasu spędzać z przyjaciółmi.

Białe róże:

Więdnięcie lub martwe białe róże oznaczają problem zdrowotny, a nawet śmierć.

Żywe białe róże są oznaką słabnięcia zdrowia.

Białe róże nad trumną symbolizują śmierć pewnej fazy w twoim życiu lub rzeczy zmieniające się i rozwijające w nowym kierunku w twoim życiu.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *