Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Rozbitym Szkle?

Widziałeś rozbite szkło we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Rozbite szkło

Rozbite szkło – znaczenie w snach

W normalnym życiu bardzo obawiamy się rozbitego szkła, bowiem wiąże się to z pradawnym wierzeniem, że będzie nam groziło za to aż siedem lat nieszczęścia. W śnie rozbite szkło może również jednak mieć pozytywne znaczenie. Rozbite szkło może być odzwierciedleniem naszych wewnętrznych przeżyć i pragnień.

Widzieć rozbite szkło oznacza, że coś bardzo nas gnębi, sprawia nam poczucie winy, czujemy się rozbici wewnętrznie, sprawa ta nie daje nam zasnąć i bardzo nam ciąży. Wszelkie starania, które podejmujemy w celu rozwiązania tej sprawy są słuszne, sen utwierdza nas w działaniu.

Sklejać rozbite szkło oznacza że uda nam się zażegnać dawne konflikty i spory, oznacza również odzyskanie równowagi psychicznej i fizycznej, załatwienie zaległych spraw, które spędzały nam sen z powiek.

Rozbite szkło przez nas samych symbolizuje szczęście i powodzenie. Może oznaczać również jakieś przełomowe zdarzenie w naszym życiu, które w bardzo pozytywny sposób je odmieni.

Rozbite szkło przez kogoś innego na naszych oczach symbolizuje bycie świadkiem jakiegoś traumatycznego wydarzenia, które bardzo mocno odbije się na naszej psychice. Zdarzenia te będą miały nieodwracalne skutki i bardzo długo nie będziemy mogli o nim zapomnieć.

Rozbite szkło w domu symbolizuje serię złych zdarzeń, które nawiedzą nasz dom. Jednak tak jak i w przypadku szkła efekt tych zdarzeń będzie można odwrócić. Konsekwencje tych zdarzeń nie będą jednak bardzo poważne.

Rozbite szkło na zewnątrz może symbolizować nieszczęśliwy wypadek, nagłe zranienie, uszkodzenie zewnętrzne ciała. Może symbolizować również nasze wewnętrzne rozterki i problemy, oraz trudności w podjęciu właściwej decyzji.

Rozbite szkło w oknie oznacza, że nasz pogląd na pewne sprawy nie jest prawidłowy i zaburza nam widzenie na inne sprawy. Może również wskazywać na osoby trzecie, które próbują wpłynąć na nasz światopogląd. Sen jest ostrzeżeniem przed negatywnym wpływem na nas osób trzecich.

Rozbite szkło w aucie symbolizuje awarię auta, związaną z wysokimi kosztami, może również ostrzegać przed nieszczęśliwym wypadkiem, bądź kolizją. Może również oznaczać nadejście bardzo złej wiadomości.

Posklejane rozbite szkło oznacza, że załatwienie jakiejś sprawy przebiegło nieprawidłowo. Sprawa ta nie da o osobie jeszcze długo zapomnieć, a także że będziemy musieli ponieść konsekwencję zaniedbania i złego załatwienia sprawy. Wewnętrznie symbolizuje również nasze poczucie winy z powodu złego obrotu spraw.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *