Znaczenie snu Seks.

Widziałeś seks lub kogoś kto uprawiał seks we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Uprawiać seks

Uprawianie seksu we śnie jest często oznaką niespełnionych fantazji seksualnych i potrzeby seksu w realnym życiu.

Bywa też symbolem Twojej radosnej i pełnej optymizmu postawy do życia i otaczającego Cię świata. To bardzo dobre podejście. Wielu ludzi zapewne Ci go zazdrości.

Widzieć we śnie, jak ktoś uprawia seks, oznacza tęsknotę za stabilnym związkiem i spokojnym życiem uczuciowym.

Uprawiać we śnie seks z własnym partnerem, świadczy o trwałości Waszego związku. Jest on udany i harmonijny. Darzycie się wspaniałym uczuciem, które ciężko byłoby zniszczyć.

Uprawiać we śnie seks z byłym partnerem to oznaka zazdrości. Prawdopodobnie jesteś o coś lub kogoś chorobliwie zazdrosny i to zupełnie bezpodstawnie. Jeśli uczucie to dotyczy Twojego partnera czy partnerki, miej na uwadze, że takie postępowanie może zniszczyć nawet najlepszy związek.

Uprawianie we śnie seksu z osobą tej samej płci to symbol, że brakuje w Twoim życiu harmonii. Wszystko co robisz jest chaotyczne i niezaplanowane. Przez to jesteś niespokojny i nie potrafisz się odnaleźć. W Twoim życiu uczuciowym również panuje chaos. Być może pora to uporządkować i zapewnić sobie odrobinę stabilizacji.

Jeśli we śnie widzisz kopulujące zwierzęta, może to oznaczać, że Twój związek przechodzi poważny kryzys i jesteś niezadowolony z obecnego partnera. Zastanów się, czy to nie pora, żeby tą relację zakończyć. Czasem jest to lepsze rozwiązanie dla obojga partnerów.

Jeśli śnisz, że zostałeś przyłapany na uprawianiu seksu z kimś, z kim nie powinieneś tego robić, oznacza to, że masz zaburzone relacje z rodziną, głównie z rodzicami. Próbujesz dociec po czyjej stronie leży wina za tą sytuację, ale być może powinieneś raczej bardziej skupić się na tym, jak ją naprawić. Przyniesie to wszystkim większe korzyści.

Sen o uprawianiu seksu w miejscu publicznym oznacza najczęściej, że jesteś zadowolony ze swojego życia. Masz ekstrawertyczne usposobienie i z reguły jesteś optymistą. Potrafisz tą postawą zjednywać do siebie ludzi. Zastanów się jednak, czy czasami nie jesteś trochę zbyt otwarty. Jest wiele sytuacji, w których warto zachować dla siebie odrobinę prywatności.

Uprawianie seksu z atrakcyjną osobą sugeruje, że masz sporo kompleksów, które utrudniają Ci życie i z którymi nie potrafisz się w żaden sposób uporać. Jest to zachowanie bezpodstawne. Za bardzo skupiasz się na nieistotnych rzeczach, takich jak wygląd czy ubiór a zapominasz, że posiadasz wiele zalet i cech charakteru, których inni mogą Ci zazdrościć.

Z kolei sen o uprawianiu seksu z osobą bardzo nieatrakcyjną oznacza, że masz problemy z czerpaniem przyjemności z seksu. Ma to miejsce już od dłuższego czasu. Spróbuj zastanowić się nad przyczyną tej sytuacji, być może należy jej szukać w relacjach jakie panują w Twoim związku.

Sen o seksie oralnym oznacza Twoją potrzebę bliskości, szczególnie w związku.

Sen o seksie analnym oznacza, że masz zbyt uległą postawę i prawie nigdy nie potrafisz postawić na swoim.

Jeśli we śnie uprawiasz seks i nie wstydzisz się tego oznacza to, że bez większego problemu akceptujesz swoje słabości, jesteś otwarty na konstruktywną krytykę i chętnie słuchasz mądrych rad.

Sen, w którym jesteś nagi, oznacza, że jesteś bardzo wrażliwą osobą i łatwo Cię zranić. Powinieneś popracować nad sobą. Osoby, które nie są Ci życzliwe, mogą bardzo łatwo to wykorzystać i celowo wyrządzić Ci krzywdę.

Jeśli nie akceptujesz swojej nagości we śnie to znak, że w rzeczywistości jesteś dla siebie zbyt surowy i za bardzo negatywnie oceniasz swoje postępowanie. Odpuść sobie trochę i zacznij czasem mniej od siebie wymagać.

Uprawiać seks wśród tłumu obcych, oznacza, że czegoś bardzo się boisz. Strach nie jest budującym uczuciem. Egzystując w ten sposób, tylko pogarszasz swoją sytuację.

Uprawiać seks zbiorowy oznacza, że czujesz się pewnie wśród obcych osób i masz ugruntowaną pozycję zawodową. Nie musisz się martwić, że coś zagraża Twojej sytuacji w pracy. Nawet jeśli coś idzie nie po Twojej myśli i masz wrażenie, że może się to odbić na wynagrodzeniu, które otrzymujesz, jest to zupełnie bezpodstawne myślenie. Nic takiego nie powinno się wydarzyć, a z chwilową, nieciekawą sytuacją poradzisz sobie jak zwykle zwycięsko.

Uprawiać seks przed lustrem jest zapowiedzią jakiejś ważnej uroczystości czy wydarzenia, na których inni ludzie będą Cię słuchać i oglądać. Może to być Twoje lub czyjeś wesele, ale równie dobrze może to być jakaś konferencja biznesowa, na której będziesz miał swoje wystąpienie. Nie obawiaj się jednego ani drugiego, zapewne już czas na wesele a z przemową poradzisz sobie znakomicie.

Uprawianie seksu z kimś kogo dopiero poznałeś/poznałaś jest często odbiciem Twoich ukrytych pragnień o oderwaniu się od codzienności lub rutyny. Taki sen odzwierciedla też nawarstwienie się obowiązków z którymi nie możesz sobie poradzić oraz które "zatruwają" Twoje życie. Potrzebujesz chwilę przerwy żeby nadrobić zaległości i pozamykać dręczące Cię sprawy.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *