Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o SMS

Widziałeś sms we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Smsy jako ważne formy komunikacji

Smsy to wiadomości, które często wysyłamy do naszych bliskich. Informujemy w nich o tym, że wszystko z nami w porządku, sami pytamy o stan zdrowia i samopoczucie. Jest to jedna z najważniejszych funkcji telefonu, która być może trochę odeszła w cień, ponieważ do gry weszły media społecznościowe i to one w pewnym sensie przejęły funkcję sms-ów. Nie można jednak wykluczyć, że motyw sms-ów pojawi się w naszych snach. Jak wtedy zareagujemy na taką projekcję senną? Aby się dowiedzieć więcej, zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym tekstem.

Podstawowe znaczenie snu – smsy

Szukając najważniejszego motywu, który towarzyszy snu z smsami jest to, że mają one nam pokazać nasze prawdziwe miejsce. Nie można wykluczyć tego, że ktoś będzie chciał nam pokazać, gdzie obecnie jesteśmy, co nie będzie dla nas przyjemne. Może być to zatem nauczyciel, który chce się na nas wyżyć, ale też wskazać dobrą drogę bądź też była partnerka, która nie będzie mieć żadnej litości i będzie chciała się mścić na każdym kroku i nas zdołować.

Rozszerone znaczenie snu – smsy

Pojawienie się w śnie motywu z smsami i wysyłaniem go do bliskich osób jest znakiem tego, że za chwilę pojawi się ważny wyjazd, może nawet zagraniczny. Przykładem takiej eskpady może być konferencja naukowa, wyjazd w celach służbowych bądź też spontaniczne wakacje, które zostaną nam zaproponowane przez bliskie osoby. Wysłanie wiadomości do nieznajomej osoby jest znakiem nagłych wydatków. Może się okazać, że będzie trzeba kupić nowy sprzęt czy też przyjdzie pewna szkoda, która sprawi, że trzeba będzie wydać dużo pieniędzy.

Sen, w którym otrzymaliśmy sms zapowiada długą rozmowę z partnerem, natomiast jej efekt wcale nie będzie negatywny. Czasem bywa tak, że atmosfera w relacji bywa nieznośna, natomiast wyrzucenie z siebie negatywnych emocji sprawia, że klimat staje się przyjemniejszy, ponieważ partnerzy pokazali, że im na sobie naprawdę zależy. Co ciekawe, jest też interpretacja snu w sennikach, która mówi o tym, że otrzymanie sms od sieci w postaci promocji, ofert pakietowych czy też abonamentów może wpłynąć na to, że w najbliższym czasie pojawią się spokojne leniwe dni. To dobry sposób na to, by wykorzystać go na swoje pasje, a może też i poczytać książkę czy też dokształcić.

Na samym końcu należy zawsze pamiętać, że są to tylko i wyłącznie smsy, które nie muszą mieć pokrycia w rzeczywistości, a sny nie muszą być prawdą. Jeżeli jednak któreś z powyższych zdarzeń się pojawi w projekcjach sennych, to będzie wiadomo jak zareagować.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *