Interpretacja Snów: Co oznacza Sen o Statku Kosmicznym?

Widziałeś statek kosmiczny we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Statek kosmiczny we śnie – znaczenie

Statek kosmiczny, widywany we śnie ma bardzo wiele znaczeń. Oczywiście są one zależne od kontekstu, w jakim statek jest widziany. Najczęściej postrzegany jest jako zapowiedź czekających zmian w bardzo wielu płaszczyznach. Jednocześnie również może stanowić odzwierciedlenie stanu emocjonalnego śniącej osoby, wskazując na życie w lekko wymarzonym świecie.

Sam widok statku kosmicznego obrazuje tęsknotę za zmianami. Prawdopodobnie osoba, która śni o statku kosmicznym pozostaje w stanie stagnacji, który chciałaby zmienić. Często jednak taka konieczność wymaga zmian, których dana osoba się boi lub nie wie, jak się do tego zabrać. Sen o statku kosmicznym oznacza także że najbliższe otoczenie może postrzegać osobę śniącą jako oderwaną od rzeczywistości, przede wszystkim ze względu na jej zachowanie.

Jeśli we śnie widzisz odlatujący statek kosmiczny, nie jest to dobry zwiastun. Zazwyczaj oznacza, że właśnie przeszła ci w życiu koło nosa okazja, z czym już nic nie da się zrobić. Zamiast rozpatrywać powody i szukać przyczyn takiego stanu, lepiej jest jak najszybciej się z tym pogodzić, gdyż tej sytuacji niestety nie uda się odkręcić.

Jeśli w twoim śnie lecisz statkiem kosmicznym zapowiada zazwyczaj zmiany. Sygnalizuje jednak również to, że twoje postępowanie może być postrzegane jako zbyt szalone i niezrozumiałe przez otoczenie. Ponadto jeśli w swoim życiu, czy to prywatnym, czy zawodowym, jesteś uzależniony od innej osoby, z pewnością możesz spodziewać się tego, że twoje czyny i postępowanie nie będą przez nią zbyt mile widziane. Gdy we śnie jesteś pilotem statku kosmicznego, może czekać cię super kariera. Jednak jest to dla ciebie równie sygnał, aby zweryfikować swoje postępowanie wobec osób z twojego otoczenia. Być może traktujesz je ze zbytnią wyższością, co zazwyczaj jest wynikiem zbyt wysokiego mniemania na temat swojej osoby.

Katastrofa statku kosmicznego widziana we śnie to dość negatywny zwiastun. Oznacza nadchodzącą katastrofę w twoim życiu. Można się spodziewać, że będzie to nagłe i dość mocno odczuwalne, zwłaszcza jak chodzi o sferę zawodową.

Jeśli statek kosmiczny w twoim śnie powraca na Ziemię, to dobry znak. Możesz się spodziewać tego, że twoje rozpoczęte sprawy i przedsięwzięcia wreszcie się zakończą. Finał praw będzie raczej pozytywny, jednak musisz pamiętać o tym, aby nieco zweryfikować swoje wyobrażenia na ten temat z rzeczywistością.

Jeśli widzisz statek krążący po orbicie, musisz pomyśleć o tym, że twoje sprawy są zbyt bardzo rozciągnięte.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *