Interpretacja Snów: Co oznacza Sen o WAGINIE – Analiza i Znaczenie

Widziałeś wagine we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Wagina w kontekście snu

Wagina to organ rodny u kobiety. Dla niektórych jest symbolem dobrobytu, zadbania i piękna, ale jeszcze dla innych jest znakiem kompleksów i wstydu. Interpretacje senne dotyczące waginy są najróżniejsze. Trzeba też powiedzieć, że sny mają niespodziewany przebieg, a my nie do końca się nad nim zastanawiamy – a szkoda. Mamy nadzieję, że nasz tekst to zmieni i wasze podejście ulegnie modyfikacji, a przy okazji dowiecie się więcej o waginie w kontekście sennika.

Podstawowe znaczenie snu o waginie

Pochwa jest oznaką tego, że w najbliższym czasie może dojść do zbliżeń seksualnych, o chęci posiadaniu potomstwa, ale też zaspokojenia swoich pragnień. Owszem, to nie jedyne skojarzenie, które można znaleźć w sennikach, natomiast na poziomie podstawowym jest to początek czegoś nieznanego, co jednocześnie nas pociąga, ale mamy przed tym pewne opory.

Rozszerzone znaczenie snu o waginie

Z pewnością niewiele osób spodziewało się tego, że pochwa może dotyczyć ludzkiego wizerunku. Symbolizuje ona to, że nie do końca zgadzamy się ze swoim wizerunkiem i tym, co myśli się na nasz temat. Nie zawsze chcemy się na to godzić i mamy na to prawo, a szczególnie wtedy, gdy ktoś nas oczernia. Co ciekawe, pojawienie się pochwy w śnie sprawia, że może być to znakiem braku akceptacji własnej osoby w śnie.

W zależności od tego jaka jest pochwa, tak należy intepretować sen. Dla przykładu pochwa sucha jest symbolem tego, że najbliższym czasie pojawią się niepowodzenia z ukochaną osobą. Konflikt może wybuchnąć z najbardziej prozaicznych rzeczy. Taki sen wskazuje na to, że są pewne problemy w związku, jednak taki konflikt na dłuższą metę przyniesie coś pozytywnego. Ważne jest też to, że taki sen może być zapowiedzą problemów zdrowotnych, więc jak najbardziej należy w pełni wykorzystywać każdy dzień i dbać o siebie jak tylko jest to możliwe.

Mokra pochwa jest symbolem udanego życia seksualnego i wzrostu pożądania. Jako że pojawia się pożądanie, to niekoniecznie musi być ono też znakiem chuci fizycznej, ale również tego, że narasta pewna obfitość, ale pojawią się straty wynikające z rozrzutności. Krew wydalajaca się z pochwy jest znakiem tego, że będą narastać emocje, które są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Wzloty i upadki są czymś naturalnym, jednak pojawienie się krwi z pochwy musi dawać do myślenia. Pieszczenie pochwy symbolizuje zyski w aspektach finansowych i tym, że to dobry czas ma podjęcie jakichkolwiek inwestycji, które będą dla nas skuteczne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *