Znaczenie snu Wujek.

Widziałeś wujka lub stryja we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Wujek

Sen o wujku symbolizuje twoją potrzebę szacunku.

Wujek może wskazywać na lęk przed niemożnością opanowania życia i dlatego musisz zawsze prosić innych o radę, szczególnie gdy musisz podejmować decyzje. Jeśli wujek w twoim śnie jest nieznaną osobą, to zapowiada możliwe działania zwodnicze od obcych.

 

Zobaczenie wuja w swoim śnie i rozmawianie z nim wskazywać na fakt, że bierzesz udział w sporze rodzinnym, ale także, że w przyszłości możesz dostać dużą ilość pieniędzy, ale musisz być cierpliwy, aby je uzyskać.

Sen o twoim wujku może dotyczyć pewnych problemów, których doświadczasz w związku, a to zaś może prowadzić do tymczasowej alienacji, izolacji. Jeśli w swoim śnie występują nieporozumienia, oznacza to, że niektóre codzienne relacje nie są już dla ciebie zabawne, a przynoszą pewne rozczarowania.

Jeśli śnisz o kimś, kto jest twoim wujkiem, sugeruje to, że doświadczasz wielu presji. Jeśli zabijasz swojego wuja we śnie, to kwestia tyczy się dziedziczenia. Ogólnie sen o ciotkach lub wujach jest oznaką dobrej nowiny, na przykład, że dostaniesz pieniądze lub czekają cię przyjemności. Sen o własnym wuju może też niekiedy zapowiadać kłopoty, smutek lub trudność w pójściu naprzód.

Rozmawianie ze swoim wujkiem we śnie to zapowiedź kłótni w twojej rodzinie. Jeśli widzisz swojego wuja na ulicy, oznacza to kłopoty i niezadowolenie.

 Uczucia, które możesz napotkać podczas snu o wujku:

Zaskoczenie. Zadowolenie. Zdziwienie. Ciekawość. Szczęście. Bezpieczeństwo. Zabawa

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *