Znaczenie snu Zaproszenie, być zaproszonym.

Widziałeś zaproszenie we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Zaproszenie

 

Sen, że jesteś zaproszony na jakieś istotne wydarzenie, na przykład ślub, oznacza akceptację tego, kim jesteś. Jest to bardzo ważne i nie każdemu się to udaje. Postaraj się zatem zadbać o to, aby tego poczucia nie stracić.

Jeśli z kolei śnisz, że nie byłeś zaproszony gdzieś, gdzie chciałeś być, oznacza to uczucie odrzucenia lub poczucie braku przynależności. Nie powinieneś się jednak aż tak przejmować. Jeśli nie masz zbyt wielu przyjaciół, jest jeszcze czas, by to naprawić. Ale zacznij od siebie. Przeanalizuj swoje zachowanie i zastanów się czy dajesz wystarczająco dużo do siebie, czy poświęcasz odpowiednią ilość czasu przyjaciołom i rodzinie? Może za bardzo skupiasz się na sobie i dlatego ludzie od Ciebie odchodzą i nie potrafisz znaleźć sobie miejsca w żadnej grupie.

 

Otrzymanie zaproszenia na ślub lub wesele oznacza, że jesteś silny i umiesz sobie radzić z przeciwnościami losu. Nie dasz sobie w przysłowiową kaszę dmuchać. Jesteś też ostoją dla rodziny i przyjaciół i oni też wiedzą, że zawsze mogą na Tobie polegać.

 

Jeśli we śnie ktoś zaprasza Cię na swoje urodziny, symbolizuje to wiernych i oddanych przyjaciół. Nie każdy może się tym pochwalić w życiu. Może powinieneś bardziej pokazywać im, jak bardzo są dla Ciebie ważni i zrobić im jakąś niespodziankę, na przykład wspólny obiad, wyjazd czy jakiś drobny prezent. To powinno jeszcze bardziej wzmocnić Wasze i tak już dobre relacje.

 

Jeśli ktoś zaprasza Cię na randkę to z reguły znak, że czekają Cię jakieś pokusy, którym trudno będzie Ci się oprzeć. Jednak powinieneś, w przeciwnym wypadku nie przyniesie to niczego dobrego.

 

Odmowa zaproszenia na jakąś uroczystość we śnie oznacza, że niedługo sam otrzymasz zaproszenie na wydarzenie, którego oczekujesz. Oczywiście powinieneś je przyjąć.  Czeka Cię tam mile spędzony czas i nowe, ciekawe znajomości. Mogą też pojawić się nieznane Ci dotąd, interesujące możliwości w życiu zawodowym, z których warto skorzystać.

 

Widzieć we śnie siebie wypisującego zaproszenia to symbol, że w Twoim życiu wkrótce pojawi się jakaś nowa osoba. Może to być dziecko albo nowy przyjaciel. Może to też oznaczać, że przygarniesz jakiegoś zwierzaka, którego nikt nie chce i stanie się on dla Ciebie bardzo ważny.

 

Zapraszać kogoś we śnie do swojego domu oznacza, że powinieneś uważać na to, komu pożyczasz pieniądze. Ktoś z najbliższego otoczenia najprawdopodobniej okaże się nieuczciwy i będziesz miał problemy z ich odzyskaniem.

 

Otrzymanie we śnie listownego zaproszenia jest symbolem długiej podróży. Będzie to raczej podróż prywatna niż służbowa, zapewne w jakieś odległe miejsce. Może to również oznaczać metaforyczną podróż w głąb siebie. Jeśli gnębią Cię jakieś problemy, bliższe poznanie siebie pomoże Ci je ujrzeć w nowym świetle i łatwiej będzie Ci je rozwiązać.

Otrzymanie zaproszenia poprzez E-mail we śnie to zapowiedź pośredniej wiadomości jaka jest do Ciebie kierowana. Trudno jednoznacznie określić czy wiadomość ta jest dobra czy zła- przygotuj się jednak na nowe wieści, na które będzie trzeba zareagować. Przyda się przy tym Twój spokój, jaki zapewnisz sobie poprzez sport czy medytację.

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *