Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Zasłonach

Widziałeś zasłony we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Zasłony we śnie – sprawdź co oznaczają i jak je interpretować

Pojawiające się we śnie zasłony z reguły oznaczają mające nadejść odsłonięcie czegoś, co zakryte. Ta sytuacja może być dla Ciebie zarówno korzystna lub niekorzystna, wszystko zależy od tego w jaki sposób widzisz zasłony w swoim marzeniu sennym oraz co się dokładnie z zasłonami we śnie dzieje. Jednak najczęściej odsłonięcie symbolicznych zasłon jest w długim ujęciu czasu korzystne dla śniącego, chociaż nie musi być takie na początku i może wiązać się z pewnymi stratami i przykrymi sytuacjami, które jednak nie będą trwały długo i z czasem przybiorą pozytywny obrót. Przygotuj się na to wydarzenie i nie pozwól, aby wyprowadziło Cię z równowagi psychicznej, która będzie Ci potrzebna, aby móc sobie z tym poradzić i wyjść z całej sytuacji obronną ręką.

Jeśli we śnie to Ty odsłaniasz coś, co zasłaniają zasłony, wówczas niebawem wyjawisz innym jakiś sekret. Może to być sekret zarówno rodzinny, biznesowy lub prywatny, jednak Twoja psychika nie chce już dłużej go skrywać i wskazuje Ci, że nadszedł dobry moment, aby pokazać innym to, co jest „za zasłoną”. Może to być początkowo stresujące, jednak po czasie poczujesz dużą ulgę, dlatego warto jest podążać za znaczeniem tego snu również w realnym życiu, dobrze zrobisz gdy nie zignorujesz przesłania snu o zasłonach. Kiedy w Twoim śnie ktoś inny odsłania zasłonę, wówczas Twój sekret zostanie wyjawiony przez inną osobę, co początkowo postawi Cię w złym i niekorzystnym świetle. Kilka osób może się od Ciebie odwrócić i zerwać z Tobą znajomość lub nawet relację. Dobrze zrobisz, jeśli sam wcześniej powiesz najważniejszym dla Ciebie osobom o danym sekrecie, tak aby nie musiały się tego dowiadywać od osób trzecich. Jeśli we śnie zasłona jest krótka, wówczas oznacza to, że z czasem wszyscy odkryją Twój sekret, ponieważ nie jest on „dobrze strzeżony”. W takim wypadku możesz zadbać o to, by lepiej zabezpieczyć swoje tajemnice lub wręcz przeciwnie, pozwolić innym dowiedzieć się prawdy.

Znaczenie snu o zawieszaniu zasłon w domu lub mieszkaniu

Kiedy śni Ci się, że zawieszasz zasłony w domu, to z pewnością zależy Ci na tym, aby coś ukryć lub zasłonić przed oczami innych ludzi. W przypadku takiego snu nasza podświadomość każe nam zastanowić się, czy aby na pewno potrzebujemy tych zasłon, ponieważ ukrywanie czegoś pochłania bardzo dużo energii i istotnie obciąża naszą psychikę na co dzień. Gdy we śnie zasłony są pokryte pajęczynami oznacza to, że poznasz sekret swoich przodków.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *