Interpretacja Snu: Co Oznacza Spotkanie Zjawy w Śnie – Analiza i Znaczenie

Widziałeś zjawę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Zjawy w naszych snach

Zjawy w naszych snach mogą mają głęboko symboliczne znaczenie i nawiązują do naszego wewnętrznego samopoczucia. Zjawy kojarzą się nam zazwyczaj bardzo negatywnie. Jest to powiązanie jak najbardziej prawidłowe. Widząc we śnie zjawę powinniśmy zaufać naszej intuicji i w najbliższym czasie mieć się na baczności, ponieważ może nas dotknąć niespodziewana tragedia.

Kiedy zjawa pojawi się w naszym domu rodzinnym możemy spodziewać się problemów wśród najbliższych. Spokój naszej rodziny zostanie zakłócony, dlatego ważne jest abyśmy szczególnie zaopiekowali się naszymi dziećmi i rodzicami.

Jeżeli w naszym śnie spotkamy zjawę na drodze, oznacza to że musimy wykazać się wielka ostrożnością przy podejmowaniu najbliższej poważnej decyzji. Działanie lekkomyślne bez przeanalizowania wszelkich wad i korzyści doprowadzi nas do poważnych kłopotów finansowych i wizerunkowych. Dlatego koniecznie powinniśmy ostrożnie planować nasze postępowanie i wystrzegać się pochopnych decyzji.

Ucieczka przed zjawa symbolizuje ucieczkę przed kłopotami. Zamiast stawić czoła naszym problemom, usilnie staramy się ich unikać, z nadzieją że same odejdą. Tak się jednak nie stanie. Jeżeli nie zajmiemy się swoimi dylematami, będą one powodować narastanie wewnętrznych obaw i leków, przez co powoli będą doprowadzać nas do paranoi i nerwicy.

Jeżeli natomiast w naszym śnie to zjawa ucieka przed nami, to odnajdziemy w końcu wewnętrzna siłę aby stanąć twarzą w twarz z naszymi lękami. Przezwyciężymy je i od tej pory, to co sprawiało nam najwięcej stresu i przykrości stanie się dla nas zupełnie obojętne.

Zjawa o postaci osoby żyjącej, oznacza że podświadomie martwimy się o tą osobę. Powinniśmy zainteresować się jej zdrowiem i samopoczuciem, a także aktywnie zaoferować swoją pomoc w poradzeniu sobie z jakimikolwiek problemami.

Jeżeli natomiast odwiedzającą nas w snach zjawa przedstawia osobę już nieżyjącą, oznacza to że nie możemy z jakiegoś powodu o tej osobie zapomnieć. Jeżeli był to nasz przyjaciel lub członek bliski członek rodziny, jego pojawianie się możemy odczytać jako jego opiekę nad nami. Natomiast jeżeli widzimy w snach osobę, z którą łączyły nas wrogie stosunki i nienawiść, to jej pojawienie się jest oznaką wewnętrznych wyrzutów sumienia.

Zobaczenie zjawy w lustrze oznacza, że nasze lęki przejmują nad nami kontrolę. Nie potrafimy poradzić sobie z czynnikami nas stresującymi, co powoduje, potęgowanie odczuwanego przez nas strachu i niepewności. Niekontrolowane przez nas lęki prawdopodobnie doprowadzą nas do depresji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *