Znaczenie snu być uwięzionym.

Byłeś uwięziony we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen.

Być uwięzionym / porwanym

 

Sen, że jesteś uwięziony, oznacza poczucie bycia ograniczonym. Nie potrafisz wyrazić własnych myśli i uczuć. Ktoś lub jakaś sytuacja odwraca Twoją koncentrację i uwagę od celów, które sobie obrałeś. 

Sen, że ktoś został porwany, oznacza, że ​​nie pozwalasz sobie na wyrażenie emocji.

Sen, że jesteś porywaczem oznacza, że ​​trzymasz się czegoś, co powinieneś puścić, że robisz rzeczy niewarte Twoje uwagi albo jesteś w związku, który nie ma przyszłości i który należy skończyć.

Bycie uwięzionym w aucie albo innym małym pomieszczeniu wyraża Twój lęk przed nowością. Trzymasz się z uporem utartych ścieżek, chociaż wiesz, że nie ma to większego sensu albo nie przynosi żadnego rezultatu. 

Jeśli jesteś uwięziony na tratwie to znaczy, że nie masz w swoim życiu prawdziwych przyjaciół, a otaczają Cię ludzie, którym nie możesz zaufać i na których nie możesz polegać.

Bycie uwięzionym we własnym domu symbolizuje samotność. Chociaż często przebywasz wśród ludzi, nie czujesz się szczęśliwy i otoczony pozytywnymi uczuciami. Tak naprawdę jesteś sam. Może więc warto zmienić otoczenie i popracować nad sobą?

Być uwięzionym w pociągu, który jedzie, albo w samolocie, który leci, to symbol, że omija Cię coś ważnego. Twoje życie toczy się w takim tempie, że nie jesteś w stanie się zatrzymać i dostrzec tego, co jest ważne. Postępując w ten sposób, możesz niedługo zostać sam. Ludzie przestaną zwracać na Ciebie uwagę, jeśli Ty nie będziesz ich dostrzegał.

Widzieć siebie uwięzionego pod wodą oznacza, że nie potrafisz znaleźć wyjścia z obecnej sytuacji. Tkwisz w czymś, co jest dla Ciebie trudne i nie potrafisz z tym skończyć. Może to dotyczyć zarówno życia prywatnego, jakiegoś nieudanego związku albo życia zawodowego, może pracy, która nie sprawia Ci przyjemności i satysfakcji i w której czujesz się wypalony. Zastanów się czy naprawdę dalej warto tkwić w martwym punkcie.

Uwięzienie w szklanej kuli, klatce albo innym bardziej abstrakcyjnym pomieszczeniu pokazuje, że Twoje życie też jest abstrakcją, że udajesz osobę, którą nie jesteś. Prawdopodobnie robisz to, by zaistnieć w świecie, który nie jest przeznaczony dla Ciebie i w którym nigdy nie czułbyś się dobrze.

Sen o tym, że starasz się skądś uwolnić, ale nie możesz, przekazuje Ci wskazówki, że powinieneś odpuścić. Jeśli o coś walczysz albo starasz się coś zmienić, nie rób tego. Poczekaj, a niedługo albo okaże się to nieistotne i niewarte Twojej uwagi albo sytuacja, do którego dążysz sama stanie się taka, na jakiej Ci zależy.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *