Warkocz we śnie – Interpretacja i znaczenie snów według psychologów

Widziałeś warkocza we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Warkocz

Warkocz w snach ma wiele znaczeń. Zależnie od okoliczności, w jakich go zobaczymy, może oznaczać pozytywne lub negatywne zdarzenia w naszym życiu.

Najprostszy w swoim splotu warkocz paradoksalnie oznacza różne ścieżki życiowe, które możemy obrać. Tak jak każdy warkocz składa się z trzech pasm włosów, tak i przed nami będzie stać decyzja z trzema opcjami do wyboru. Każda z tych opcji poprowadzi nas w innym kierunku. Jedna z nich przyniesie dla nas bardzo negatywne konsekwencje, które będziemy odczuwać przez długi okres. Ważne jest więc, aby stojąc przed potencjalnym wyborem, zastanowić się i przeanalizować dokładnie wszystkie warianty naszego przyszłego postępowania.

Warkocz o splocie francuskim zwiastuje zawirowania w naszym życiu uczuciowym. Prawdopodobnie przed nami szykuje się skrzyżowanie naszych ścieżek życiowych z potencjalnie ważną dla nas osobą, a nawet potencjalnym partnerem życiowym. Wyglądajmy więc na te osoby i nie wahajmy się podejmować decyzji prowadzących do naszego szczęścia.

Warkocz dobierany wiąże się z radością, pozytywnymi chwilami w naszym życiu spędzonymi w gronie najbliższych. Oznacza zbliżające się spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi, na które od dawna czekaliśmy i z którego wyjdziemy zadowoleni i zrelaksowani. Na spotkaniu tym nie czekają na nas żadne sprzeczki czy kłótnie.

W zależności od tego, czy śniący się nam warkocz jest długi czy krótki, oznacza skrajnie różne rzeczy. Długi warkocz zwiastuje niepowodzenie w pracy. Projekt, nad którym długo pracowaliśmy, nie dojdzie do skutku lub nasza praca zostanie zaprzepaszczona przez nieuważnego współpracownika. Starajmy się więc wykonaną przez nas pracę zabezpieczyć w każdy możliwy sposób. Pracując elektronicznie, zróbmy kopie zapasowe plików, a pracując z dokumentami w wersji papierowej, pochowajmy je w bezpiecznym miejscu, w którym nie ulegną zniszczeniu czy zalaniu. Krótki warkocz zapowiada natomiast sukces w pracy. Być może dostaniemy premię lub stałą podwyżkę. Na pewno czeka nas uznanie w oczach przełożonych i możliwości dalszego rozwoju w wybranych przez nas dziedzinach.

Jeżeli śnimy o zaplataniu czyichś włosów, to prawdopodobnie podjęliśmy w ostatnim czasie kilka decyzji, które wikłają naszą przyszłość. Być może przytrafiło nam się powiedzieć kilka z pozoru niewinnych kłamstewek, które szybko obrócą się przeciwko nam. Postarajmy się więc wyprostować wszelkie niedopowiedzenia i niewyjaśnione sytuacje, aby nie przyniosły w naszym życiu negatywnych skutków.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *