Interpretacja Snu o Gęsi: Co Oznacza Śnić o Gęsiach?

Widziałeś gęś we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Gęś sennik

Sny bardzo często mogą nam podpowiadać, jak powinniśmy postąpić, co powinniśmy zrobić, a czego powinniśmy w naszym codziennym życiu unikać. Nie wszyscy sobie zdajemy z tego sprawę, ale rzeczywiście tak jest i warto czasami z takich właśnie podpowiedzi korzystać, ponieważ potrafią nam ułatwić trochę życie.

Jeśli na przykład w naszym śnie widzimy gęś, może taki sen oznaczać, że ktoś w naszym życiu niemało zamiesza i może nam zrobić na złość, ponieważ denerwują go i irytują go nasze osobiste sukcesy. Jest to więc także dla na wskazówka, że powinniśmy w naszym codziennym życiu bardziej uważać na to, z kim się spotykamy i komu powierzamy nasze sprawy, takie jak na przykład pochwalenie się jakimś sukcesem.

Jeśli w naszym śnie pojawi się gęś oraz gąsior, może to oznaczać, że powiedzie nam się wkrótce w sferze uczuciowej. Zakochamy się, bądź pokochamy na nowo naszą drugą połówkę, a także sami poczujemy się kochani i będzie to dla nas to, co nas najbardziej uszczęśliwi.

Jeśli jednak widzimy przed sobą w naszym śnie całe stado gęsi, może to być oznaka, iż wkrótce zrobimy coś, czym będziemy mogli zaimponować innym osobom. Będą oni wtedy chcieli się z nami spotykać, rozmawiać, a także będą próbowali się z nami zaprzyjaźnić, bo po prostu staniemy się popularni.

Jeśli przyśnią nam się w naszym śnie gęsi, które są akurat w locie, taki sen może znaczyć, iż powinniśmy bardziej zająć się pilnowaniem swoich pieniędzy oraz naszego bogactwa materialnego, gdyż ktoś w najbliższej przyszłości będzie próbował nas okraść.

Jeśli z kolei przyśnią nam się pływające gęsi, może taki sen oznaczać, że powinniśmy być bardziej cierpliwi na co dzień, a życie odpłaci nam się wtedy wielkim sukcesem.

Jeśli jednak przyśni nam się w naszym śnie samo gęsie pióro, taki sen może nam zwiastować, iż czeka nas jakieś niepowodzenie, nie tylko jeśli chodzi o sferę materialną, ale również sferę towarzyską.

Gdy w naszym śnie zostaniemy wyznaczeni do pilnowania gęsi, może taki sen oznaczać, że będziemy musieli kogoś bliskiego okłamać, żeby w ten sposób móc uratować jakąś sytuację.

Z kolei jeśli w naszym śnie przyśni nam się, że karmimy sami gęsi, taki sen może być dla nas oznaką, że być może okłamujemy ludzi tylko i wyłącznie po to, by nie zrobić im żadnej przykrości. Taki sen jest jednak również wskazówką oraz przestrogą dla nas, byśmy pamiętali o tym, że niekiedy szczerość może nam dać więcej, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą nasi najbliżsi przyjaciele.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *