Interpretacja Snu o Kostuchach – Co Oznacza Śnić o Kostuchach?

Widziałeś kostuchę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Kostucha

Kostucha czyli spersonifikowane wyobrażenie śmierci kojarzy nam się zdecydowanie negatywnie. Jej pojawienie się w snach może oznaczać nadchodzące zmiany ale także paradoksalnie długie życie.

Kostucha stojąca nad nami gdy leżymy w łóżku oznacza, poczucie braku czasu na realizację naszych marzeń. Mamy wrażenie, że jest już za późno na zmiany a my utknęliśmy w miejscu.

Jeżeli w naszym śnie kostucha szuka kogoś, to znak że otrzymamy bardzo nieprzyjemne i smutne wieści. Będą one dotyczyły kogoś kogo dobrze znamy i choć et to osoba, która jest nam bliska to od dawna nie mieliśmy z nią kontaktu. Po otrzymaniu tych wiadomości będziemy odczuwali duże wyrzuty sumienie, że nie odzywaliśmy się częściej do tej osoby i pozwoliliśmy aby zażyłe więzi które niegdyś nas łączył uległy rozluźnieniu.

Sen, w którym kostucha idzie po nas lub nas goni oznacza, zbliżające się skutki naszych wcześniejszych decyzji. Ucieczka przed nią oznacza unikanie przez nas konsekwencji. Boimy się stawić im czoła, ponieważ wiemy że dotykają nas skutki własnej głupoty i złośliwości.

Jeżeli kostucha w naszym śnie się uśmiecha, to czeka nas okres pomyślności i szczęścia. Nasze plany zostaną zrealizowane i osiągniemy wszystkie zamierzone przez nas cele. To okres, w którym nie powinniśmy się podejmować odważnych decyzji, gdyż jest małe prawdopodobieństwo, że będą one dla nas niekorzystne.

Gdy we śnie walczymy z kostuchą to znak, że już wkrótce będziemy musieli dokonać bardzo trudnego wyboru. Znajdziemy się na rozdrożu i obie opcje wyboru będą dla nas raczej niekorzystne. Niestety będziemy musieli podjąć decyzję, która z nich będzie dla nas mniej niekorzystna. Aby dokonać tego wyboru będziemy musieli poświęcić dużo czasu na analizę wszystkich za i przeciw.

Rozmowa z kostuchą oznacza zbliżające się niebezpieczeństwo. Jest to ostrzeżenie, że powinniśmy bardzo uważać na siebie i najbliższych. Konieczne jest zachowanie przez nas szczególnej ostrożności w interakcjach z naszym otoczeniem.

Jeżeli w naszym śnie widzimy jak ktoś kogo znamy przemienia się w kostuchę, oznacza to że nasza relacja z tą osobą powoli się rozpada. Jeżeli nic nie zrobimy aby zwiększyć częstotliwość naszych kontaktów stracimy ważna osobę w naszym życiu.

Milcząca kostucha oznacza zbliżającą się do naszej rodziny śmierć. Prawdopodobnie w najbliższym czasie będziemy musieli zmierzyć się ze stratą kogoś kogo bardzo kochamy.

Jeżeli jesteśmy we śnie sparaliżowani strachem przed kostuchą, to znak że boimy się tego co nieznane. Bardzo trudno jest nam także zaakceptować wszelkie zmiany.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *