Huragan we śnie: Interpretacja i znaczenie snu zgodnie z psychologią snów

Widziałeś huragan we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Znaczenie snu o huraganie i jego interpretacja

Huragan we śnie oznacza nadejście czasu próby dla Ciebie, któremu możesz sprostać bądź nie. Jest tak, ponieważ huragan w zachodnio-europejskiej kulturze symbolizuje apokalipsę, rodzaj dużej próby (inicjację), walkę z żywiołem i siłami wyższymi, sytuację w której człowiek jest na łasce żywiołu lub też Boga. Huragan jest wielką, nieprzewidywalną siłą i kiedy pojawia się w naszych marzeniach sennych, oznacza to, że właśnie jesteśmy (lub niedługo będziemy) w konfrontacji z czymś tak dużym i nieprzewidywalnym. Oczywiście nie oznacza to huraganu samego w sobie (lub jakiejkolwiek innej klęski żywiołowej), lecz duże zamieszanie w życiu, chaos, utratę kontroli i bycie na łasce losu. Jest to trudny rodzaj snu, dlatego warto jest przyjrzeć mu się bliżej i ocenić co dokładnie oznacza sen o huraganie.

Znaczenie snu o huraganie i jego interpretacja – jak postąpić gdy śni Ci się huragan?

Kiedy w czasie snu widzisz huragan z daleka i nie dosięga Cię on, wówczas taki sen oznacza, że ominą Cię duże trudności, jednak musisz zachować ostrożność i nie iść w ich stronę, taki sen wskazuje, że lepiej jest w nadchodzącym czasie zachować stałość i nie wykonywać żadnych ruchów. Jeżeli we śnie jesteś w centrum huraganu i zmagasz się z nim, to w niedalekiej przyszłości los podda Cię próbie, nadejdzie wiele niespodziewanych zwrotów akcji, w takiej sytuacji należy podjąć walkę i robić co się da, aby ocalić jak najwięcej. Jeżeli natomiast śni Ci się, że toniesz w trakcie huraganu, wtedy spotkają Cię duże straty i najlepsze co możesz zrobić, to się z tym pogodzić, poddać się temu i przyjąć stoicką postawę wobec nadchodzących zdarzeń. Kiedy śni Ci się, że przygotowujesz się na mający nadejść huragan, ale on nie nadciąga, wówczas taki sen pokazuje, że jesteś przesadnie ostrożny względem życia i zbyt wiele czasu i energii poświęcasz na zabezpieczenia, które tak naprawdę nie są potrzebne. W zrozumieniu znaczenia snu ważne jest także to, w jakiej atmosferze się on odbywa.

Atmosfera w śnie o huraganie i jej rola w interpretacji snu

Kiedy w Twoim marzeniu sennym boisz się nadciągającego huraganu, wówczas przesłaniem tego snu jest to, aby zachować spokój bez względu na to, co nas w życiu spotyka. Strach jest paraliżujący i może zdecydowanie utrudniać poradzenie sobie z huraganem. Gdy we śnie huragan Ci wszystko zabiera i czujesz smutek z tego powodu, wówczas oznacza to, że nadszedł w Twoim życiu czas, kiedy należy opłakać to co minęło, nie opierać się przed tym i zrobić miejsce na nowe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *