Interpretacja Snów: Co Oznacza Sen o Huśtawce – Analiza i Znaczenie

Widziałeś huśtawkę we śnie? Sprawdź poniżej co może oznaczać Twój sen

Huśtawka

Huśtawka często stanowi symbol zabawy i dzieciństwa. W końcu jako dzieci spędziliśmy na niej wiele godzin bawiąc się z naszymi rówieśnikami. W snach jednak ruchy huśtawki traktowane są jako symbol zmieniającego się życia, jego istoty i znaczenia.

Bujająca się huśtawka symbolizuje nasze niezdecydowanie. Stanowi ona ostrzeżenie przed brakiem konsekwencji w podejmowanych decyzjach. Symbolizuje nasz brak pewności i wiary w samego siebie i podejmowane przez nas wybory.

Bujanie się na huśtawce we śnie oznacza znalezienie się w sytuacji niemal bez wyjścia, pomiędzy przysłowiowymi młotem i kowadłem. Żaden z wyborów przez nas podjętych nie przyniesie pozytywnych skutków. Często jest to odniesienie do życia uczuciowego. Bujanie się na huśtawce może także symbolizować trudność w podjęciu wyboru pomiędzy dwojgiem potencjalnych partnerów. Żaden wybór nie będzie jednak w pełni satysfakcjonujący, ponieważ wybrana osoba będzie nie tylko przypominała o tej odrzuconej, ale nie będzie posiadała ważnych cech, charakterystycznych dla tej drugiej osoby.

Duże, stare huśtawki, które napawają nas we śnie przerażeniem oznaczają brak poczucia bezpieczeństwa w związku. Często nawet podświadomie nie czujemy się bezpiecznie z naszym partnerem lub partnerką. Podejrzewamy, że mogą oni być wobec nas nieszczerzy i ukrywać tajemnice które mogą wpłynąć negatywnie na nasz związek lub też kompletnie go zniszczyć. Strach przed huśtawką może symbolizować strach przed przyszłością.

Gdy w snach widzimy dzieci bawiące się na huśtawce, mogą oznaczać naszą gotowość na powiększenie rodziny. Zastanówmy się więc nad strukturą naszej rodziny, może nadszedł czas na powitanie na świecie kolejnego potomka.

Doświadczony we śnie upadek z huśtawki ma pozytywne znaczenie. Oznacza uwolnienie się od toksycznej osoby, która miała na nas bardzo negatywny wpływ. Osoba ta źle wpływała na nasze zdrowie psychiczne i samopoczucie.

Bujanie kogoś na huśtawce oznacza zadowolenie z życia z osobą nam towarzyszącą. Prawdopodobnie w przyszłości czekają nas mile spędzone chwile, może jakiś krótki wypad w celu wspólnego spędzenia czasu i odpoczynku.

Pusta huśtawka, bujana przez podmuchy wiatru oznacza wewnętrzne rozdarcie. Stoimy przed wyborem, który jest dla nas bardzo trudny i nie jesteśmy w stanie zdecydować się na żadną z opcji. Wybory te niejednokrotnie powiązane są z tym co jest dla nas dobre, a co łatwe i przyjemne. W takich sytuacjach nie warto iść na łatwiznę. Często odrobina chwilowego trudu przyniesie nam pozytywne efekty w przyszłości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *